יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "מסתערים על אירופה": חג'ג' אירופה מציעה מספר מוגבל של דירות בבוקרשט החל-80,000 יורו בלבד ותשואה גבוהה!

"מסתערים על אירופה": חג'ג' אירופה מציעה מספר מוגבל של דירות בבוקרשט החל-80,000 יורו בלבד ותשואה גבוהה!

פרויקט הענק של חג'ג' אירופה בבוקרשט

חברת הנדל"ן חג'ג' אירופה משיקה בישראל את הפעילות שלה מעבר לים ומציעה למספר מוגבל של משקיעים בארץ דירות ב-Prime Location בבוקרשט החל מ-80,000 יורו בלבד. ע"פ ניתוחים כלכליים שבוצעו לאחרונה מדובר בכניסה לשוק המייצר הזדמנות להשקעה חד פעמית בעיר שנהנתה מעליית מחירים של 14.5% בשנתיים האחרונות עקב ביקוש אדיר בקרב שוכרים ומשקיעים.

חג'ג' אירופה משיקה בימים אלו את פרויקט הדגל שלה בבוקרשט שמציין את פרי פעילותה בשנים האחרונות בחו"ל. הפרויקט נבנה בימים אלו במיקום מרכזי סמוך למטה של Amazon,Coca Cola ,Mercedes ,Oracle ומתחם ההייטק הענק בעיר, המכיל כ-1.250 מיליון מ"ר שטחי תעסוקה ומעסיק מאות אלפי עובדים המייצרים ביקוש גבוה מאוד לדירות הממוקמות בסמיכות למתחם.

החברה מציעה לרוכשים הישראליים מספר מוגבל של דירות ב-Prime Location במחירי פרי-סייל, הנמוכים משמעותית ממחירי השוק. רכישה בשלב זה תאפשר למשקיעים ליהנות מרווח גבוה מיד עם סיום הבנייה הקצרה יחסית. בנוסף, רוכשי הדירות ייהנו מכ-7% תשואה שוטפת בשנה, בתוספת עליית ערך משמעותית במחירי הדירות ממנה נהנית העיר בשנים האחרונות.

"ביטחון בהשקעה ומעטפת ניהול מקיפה עם חברה גדולה ומנוסה"

אם עד כה ישראלים השקיעו בחו"ל דרך חברות נדל"ן קטנות, חברת חג'ג' אירופה מציעה כעת להשקיע דרך חברה חזקה ומובילה בתחומה.

בראיון "לכלכליסט" הסביר צחי חג'ג' מבעלי החברה כי דווקא היום כשרומניה מתאוששת כדאי להיכנס להשקעה ולנצל את חלון ההזדמנויות שנוצר בה. "אנחנו פעילים ברומניה במרץ בשנים האחרונות. הקמנו מטה עם מערך תפעול גדול, עם כלל המעטפת הניהולית הדרושה למשקיע מעבר לים: טיפול משפטי מלא ברכישת הנכס וברישומו בטאבו המקומי, ליווי שוטף באיתור שוכרים וגביית התשלומים. רכשנו הרבה נכסים ברחוב הראשי של בוקרשט ובאזורי פריים לוקשיין בלבד וראינו שהשוק מתחזק וערך הנכסים שלנו גם כן. אחד הפרויקטים המובילים יבנה ברובע PIPERA על האגם, אזור בו קיים ביקוש גבוה למגורים מול היצע נמוך של דירות".

החברה מציעה בימים אלו למספר מוגבל של רוכשים הישראליים דירות החל מ-80,000 יורו בלבד ואחד היתרונות הבולטים הוא מתן מימון על ידי בנק בישראל למשקיעים הרוכשים דירה במחיר שמלכתחילה נמוך במיוחד.

למידע נוסף:

דילוג לתוכן