יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / השקעות / חג'ג' אירופה תמכור מספר מצומצם של דירות פרימיום על שפת האגם בבוקרשט ב-280,000 ₪ בלבד

חג'ג' אירופה תמכור מספר מצומצם של דירות פרימיום על שפת האגם בבוקרשט ב-280,000 ₪ בלבד

חגג אירופה - שכונת פיפרה

"הסיליקון ואלי של אירופה": לאחר שמאות ישראלים רכשו דירה בפרויקט H Pipera Lake בבוקרשט והשכונה זכתה לביקוש רב בקרב שוכרים בשל הקרבה למרכז ההייטק הענק של אירופה בו מועסקים מאות אלפי עובדים, חג'ג' אירופה הודיעה שתמכור את דירות הפרימיום בפרויקט ששוכנות על שפת האגם. המחיר: 280,000 ₪. תשואה מוערכת של כ-7-9% בשנה משכירות בנוסף לעליית ערך והבטחת שכירות למשך שנה מיום המסירה.

בשנים האחרונות מאות אלפי עובדי Amazon, Oracle ומרכז הפיתוח העולמי של "קוקה קולה" העתיקו את מקום מגוריהם לשכונת פיפרה המבוקשת בבוקרשט, שזכתה לכינוי "שכונת ההייטק של אירופה". השכונה, שבסמוך לה הוקם פארק ההייטק מהגדולים באירופה, נהנית מביקוש רב בשל העובדה שרבים מהעובדים בה מעוניינים לגור באיכות ורמת חיים גבוהה לצד סמיכות למקום עבודתם.

בימים אלו מתחילה חג'ג' אירופה את מסירתן של הדירות שרכשו מאות משקיעים ישראלים. לאור אלו, הודיעה חג'ג' אירופה על מכירתן של מספר מצומצם של דירות הפרימיום של הפרויקט על שפת האגם בשכונה המבוקשת, שבין היתר יכללו מרפסות מפנקות הצופות לאגם פיפרה המרהיב. בנוסף, דיירי הפרויקט ייהנו ממגרשי משחקים, טיילת לצד האגם, גני ילדים, פארק פרטי, חניון ומרכז חנויות. כלל הדירות בפרויקט עוצבו ע"י אדריכלים מובילים.

הביקוש בקרב עובדי ההייטק גורם לעליית מחירים: בשנתיים האחרונות המחירים זינקו בכ-14.5%

שכונת H Pipera Lake ממוקמת בצפון בוקרשט, אחד האזורים המבוקשים ביותר של בירת רומניה, 15 דקות נסיעה ממרכז העיר. השכונה, שעל שפת האגם, נמצאת בסמוך למתחם ההייטק הענק שמתפרס על שטח של כ-1.250 מיליון קמ"ר ובו מועסקים מעל 200 אלף עובדים. "הביקוש לשכירות בפרויקט החדש בשכונה אדיר. השכונה הפכה למוקד משיכה של עובדי ההייטק ומשפחות צעירות. למצוא דירה ריקה בשכונה זה כמו למצוא דירה ריקה ברחוב רוטשילד בת"א". מספר זיו טיטלמן, מנהל האופרציה של חג'ג' אירופה בסניף האירופאי.

רוכשי דירות הפרימיום בפרויקט, צפויים ליהנות מתשואה של כ-7-9% בשנה משכירות, כאשר לאור הביקוש, חג'ג' אירופה תתחייב להם לשכירות מובטחת למשך שנה.

דילוג לתוכן