יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "משקיעים עם מותגים": כך הפכה חג'ג' אירופה לעסקה האטרקטיבית ביותר בשוק הנדל"ן בחו"ל

"משקיעים עם מותגים": כך הפכה חג'ג' אירופה לעסקה האטרקטיבית ביותר בשוק הנדל"ן בחו"ל

פרויקט הדיור של חג'ג' אירופה בבוקרשט

הקמת מערך תפעול שמעניק מעטפת משפטית ומלווה את השוכרים בגביית התשלומים, בנייה במיקום מרכזי בסמוך למרכז ההייטק הענק שמעסיק מאות אלפי הייטקיסטים ובנייה In-House שמאפשרת להעניק את המחיר האטרקטיבי ביותר: כל הפרטים על הדירות ב"שכונה הישראלית בבוקרשט" שנמכרות ב-80,000 יורו בלבד.

"היה לנו ברור שכדי להציע את המחירים הטובים ביותר נצטרך לרכוש שטחים גדולים ולנהל הכל In House, כך נוכל להציע את המחירים האטרקטיביים ביותר. מרבית חברות הנדל"ן בארץ מתווכות למשקיעים פרויקטים של יזמים חיצוניים בחו"ל וגוזרות עמלת תיווך יפה, אנחנו מוכרים את הפרויקטים ישירות למשקיעים שלנו וללא פערי תיווך" אומר צחי חג'ג' מבעלי חברת חג'ג' אירופה.

כ-3 חודשים מאז השקת הפעילות הפכה ההשקעה של חג'ג' אירופה בבוקרשט לאחת ההשקעות הפופולריות ביותר בקרב משקיעים ישראלים אשר מאפשרת להם לרכוש דירה חדשה שמניבה הכנסה חודשית המסתכמת ב-7%-9% תשואה בפרויקט מרהיב ובאחת השכונות הטובות ביותר בעיר. בסמוך לפרויקט מועסקים מאות אלפי עובדי הייטק שעובדים במרכז ההייטק הענק בו יושבות אמזון וענקיות טכנולוגיה אשר משכירות שטחים בגודל 1.25 מיליון מ"ר.

מחירי הדירות משקפים מחיר קניה נמוך בכ-20% ממחיר השוק

הודות לפעילות הענפה של חג'ג' אירופה הישראלים זוכים במחיר מציאה שנמוך בכ-20% ממחיר השוק. "בשנתיים האחרונות הייתה עליית מחירים של 14.5% בבוקרשט, זו אחת הערים הצומחות ביותר בעולם. המשקיעים שלנו ייהנו מ-7-9% תשואה בשנה, אך בעיקר – ייהנו משקט נפשי ומצוות ישראלי שידאג עבורם לרישום בטאבו, טיפול במושכר וגביית התשלומים", מספרים בחג'ג' אירופה.

מדי יום מאות ישראלים מתעניינים בפרויקט שמציע כ-1,350 דירות בכ-17 בניינים. על פי ההערכות חג'ג' אירופה תסיים תוך זמן קצר את מכירת הדירות. גם בקרב קהל המשקיעים בבוקרשט קפצו על ההזדמנות, ביריד שנערך לפני שבועיים נמכרו עשרות דירות בפחות מיומיים.

דילוג לתוכן