יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / גאווה ישראלית: חג'ג' אירופה הישראלית זכתה בתואר "חברת הנדל"ן של השנה ברומניה" וגברה על עשרות חברות בינלאומיות

גאווה ישראלית: חג'ג' אירופה הישראלית זכתה בתואר "חברת הנדל"ן של השנה ברומניה" וגברה על עשרות חברות בינלאומיות

חברת הנדל"ן של השנה ברומניה

לאחר מספר שנות פעילות בבוקרשט, מוכיחה חג'ג' אירופה בבעלות צחי חג'ג' ושחר מחט, את יכולתה של חברה יזמית ישראלית מנוסה להביא בשורה לשוק הבינלאומי וקהל המשקיעים הישראלי בפרט. פרויקט "Victory 139" של החברה, זכה בפרס "הפרויקט היוקרתי ביותר ברומניה", נוסף לזכייתה של החברה בתואר "חברת הנדל"ן המובילה לשנת 2019 ברומניה".

פרויקט "Victory 139" של חברת הנדל"ן הישראלית חג'ג' אירופה ששיווקו יחל בימים הקרובים בישראל, נבחר לפרויקט השנה בנדלן ברומניה, הודות לסטנדרט אדריכלי ייחודי וסגנון בנייה ארט-דקו אירופאי יוצא דופן. נוסף לכך זכתה החברה בתואר היוקרתי "חברת הנדל"ן של השנה ברומניה", עבור פעילותה המקצועית ובסטנדרטים גבוהים, שנקבעו על ידי חבר שופטים מכל רחבי העולם וגברה על פני עשרות חברות בינלאומיות הפועלות במדינה.

בוקרשט- קטר הצמיחה של רומניה ויעד השקעות מבוקש

מזה מספר שנים שבוקרשט נחשבת ליעד השקעות מבוקש ביותר בשוק הנדל"ן הבינלאומי הודות לצמיחה הגבוהה בתחומי הכלכלה, עוגני תעסוקה רבים ומעבר של חברות בינלאומיות בתחום הטכנולוגיה והייטק לעיר, שיצרו הגירה חיובית של כוח אדם איכותי מכל רחבי המדינה וכתוצאה מכך, עליה בביקושים. בנוסף, הממשלה הרומנית מעודדת משקיעים זרים להשקיע בעיר ומציעה מערכת מיסוי נוחה, כאשר מס השבח והמע"מ עומד על 5% בלבד ברכישת נדל"ן עד 100,000 יורו ומס השבח במכירה עומד על 0%. אלו ועוד, הביאו לעליית מחירי הנדל"ן בשיעור של  39% בשלוש השנים האחרונות, והצפי הוא להמשך עליות ערך.

שכונת היוקרה שחג'ג' אירופה בונה בעיר תשרת מאות אלפי הייטקיסטים המועסקים במתחם ההייטק הסמוך לפרויקט המשתרע על פני 1.25 מיליון מ"ר

לפני מספר חודשים השיקה החברה הציבורית חג'ג' אירופה את פרויקט H Pipera Lake – פרויקט מרהיב על שפת האגם הסמוך למתחם ההייטק הענק המשתרע על פני 1.25 מ"ר ובו מועסקים מאות אלפי עובדי הייטק. החברה, בנתה בשנים האחרונות מערך תפעולי שיטפל בכלל הצרכים של המשקיעים הישראלים, כגון העברת תשלומים, איתור שוכרים וטיפול מלא במושכר ומשווקת דירות להשקעה החל מ-68,000 יורו בלבד.

בפרויקט, נרכשו על פי ההערכות מאות דירות בקרב הקהל המקומי (תושבי רומניה ובוקרשט בפרט) וקהל המשקיעים הישראלי. "העובדה שמדובר בחברה ציבורית ושקופה לציבור הרחב אשר הינה חברה יציבה ומבוססת שמבצעת את הפעילות היזמית בעיר, מעניק ביטחון רב למשקיעים". מספר גורם בענף.

בשוק, מעריכים כי מחירי הפרויקט יאמירו כבר בחודשים הקרובים כתוצאה מעליית הנכסים ויזכו את המשקיעים הראשונים הצפויים לקבל את הדירות בתוך כ-10 חודשים בלבד, ברווח משמעותי  וקבלת תשואה שוטפת של כ-8-9% בשנה משכירות. "העובדה שהדיירים שיתגוררו בפרויקט הינם הייטקיסטים בעלי הכנסה גבוהה, מעניקה ביטחון רב לרוכשים. בנוסף, העובדה שחג'ג' הינה החברה היזמית ואינה משמשת כחברת שיווק בלבד כמו מרבית החברות הישראליות המציעות נדל"ן בחו"ל, מאפשרת לרוכשים ליהנות ממחיר נכסים נמוך ממחיר השוק וללא פערי תיווך".מוסר אותו גורם.

דילוג לתוכן