יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "המחיר למשתכן של ענף המשרדים": הפרויקט שמאפשר לכם לרכוש משרד מפואר בבניין יוקרה עם 329,000 ₪

"המחיר למשתכן של ענף המשרדים": הפרויקט שמאפשר לכם לרכוש משרד מפואר בבניין יוקרה עם 329,000 ₪

משרדים במגדל הכשרת הישוב

מתחם B Space במגדל המפואר הכשרת הישוב יציע מס' מוגבל של משרדים החל מ-329,000 ₪. רוכשי המשרדים יקבלו את המפתח במועד החתימה ויוכלו ליהנות מהכנסות שכירות של כ-3,000 ₪ ומעלה. יזמי הפרויקט: גאים לאפשר גם לצעירים לרכוש נכס משלהם במרכז הארץ.

יש לכם 329,000 ₪? מסתבר שאתם יכולים לקנות משרד יוקרתי ומרוהט במרכז הארץ: פרויקט B Space מציע למשקיעים יחידת משרדים בבניין היוקרתי "הכשרת היישוב" שבמתחם BBC בבני ברק, הכוללת חדר ישיבות, מטבחון ופינות המתנה. משרדים בבניין מושכרים בכ-3,000 ₪ ומעלה מדי חודש.

מגדל הכשרת הישוב מתנשא לגובה של כ-40 קומות ונחשב לאייקון של מתחם העסקים BBC שהפך למבוקש במיוחד בקרב שוכרים. בשנים האחרונות, מגוון חברות הייטק, חברות נדל"ן וחברות ביטוח העבירו את משרדיהן למתחם, שהגישה אליו נוחה במיוחד מבחינת תחבורה ציבורית. כמו כן, על יד הבניין עתידה להיות תחנה של הרכבת הקלה, שתאפשר לעובדים במתחם להגיע תוך 5 דקות לעבודה מתחנת הרכבת ארלוזרוב.

"עם עשירית מההון העצמי הנדרש ברכישת דירה ואותן הכנסות שכירות"

שיתוף הפעולה שיצרו יזמי הפרויקט מחברת עמית גרופ עם בנק ירושלים מאפשר למעשה גם לבעלי הון עצמי לקבל מימון לפרויקט ולהחזיר את המימון באמצעות הכנסות השכירות החודשיות. "צעירים אינם מעוניינים להשתעבד למשכנתא במשך יותר מעשור, מצאנו את הדרך הטובה ביותר לייצר להם הכנסה חודשית קבועה. כמו כן, המשקיעים ייהנו מעליית ערך הנכס עם השנים." מספרים בחברה.

המשרדים במתחם B Space ממשיכים למעשה את טרנד המשרדים המשותפים שזוכים להצלחה אדירה ברחבי העולם.

דילוג לתוכן