יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / באנר ראשי / "משרד בהנחה": התוכנית שתאפשר לכם לקנות זכות למשרד בלב ת"א ב-350,000 ₪ בלבד

"משרד בהנחה": התוכנית שתאפשר לכם לקנות זכות למשרד בלב ת"א ב-350,000 ₪ בלבד

תוכנית חדשה תאפשר להגיש מועמדות להשקעה בקרקע שמעניקה זכות למשרד בגודל של כ-50 מ"ר בלב ת"א. הרוכשים, צפויים ליהנות מהשבחה אדירה, כאשר שווי משרדים כיום באזורים הנמכרים מוערך בכ-1.5 מיליון ₪. כמו כן, יוכלו הרוכשים לצאת בשלבים מוקדמים לפני בניית המשרד וליהנות מהרווחים כתוצאה מההשבחה. כך תירשמו לתוכנית שצפויה להעניק רווח של מאות אחוזים על ההשקעה

לאחר שנודע כי העירייה צפויה לאשר עשרות פרויקטים להקמת משרדים בלב ת"א, תוכנית חדשה תאפשר למשקיעים לרכוש בשלב מוקדם במיוחד קרקע שתקנה זכות למשרד בלב ת"א. התוכנית, תאפשר למשקיעים להשקיע 350,000 ₪ בלבד, אשר יעניקו להם בעתיד משרד בגודל של כ-50 מ"ר, ששוויו כיום בשוק מוערך בכ-1.5 מיליון ₪.

"מדובר בתוכניות שיעניקו הנחה של מאות אלפי שקלים על הנדל"ן המסחרי בלב ת"א. בשונה מתוכניות כמו מחיר למשתכן או דירה בהנחה, משקיעים יוכלו לצאת מהעסקה בכל רגע נתון, למכור את המשרד ולממש את כספי ההשבחה". מספרים בסביבת הפרויקט.
בשנים הקרובות צפויים ליהנות עוד עשרות מגדלי משרדים בת"א, זאת, במטרה לענות על הביקוש האדיר למשרדים בלב העיר. התוכניות השונות, יאפשרו גם למשקיעים צעירים לרכוש נכס בלב ת"א, כאשר ערכם של המשרדים עלו בעשרות אחוזים בשנים האחרונות.

דילוג לתוכן