שבת   |   18 מאי    |   
דף הבית / באנר ראשי / לקראת בניית מגדל היוקרה החדש בת"א: משקיעים יוכלו להשקיע לפני תוכנית הגדלת הזכויות בשליש מחיר

לקראת בניית מגדל היוקרה החדש בת"א: משקיעים יוכלו להשקיע לפני תוכנית הגדלת הזכויות בשליש מחיר

ששוק המשרדים בת"א בשיאו ולקראת בניית אחד ממגדלי העסקים היוקרתיים ביותר בלב ת"א, הבוקר (ב') נודע כי החלה המכירה של משרדים במגדל הרכב בת"א לפני הגדלת הזכויות: משקיעים יוכלו לקנות משרדים ב-260,000 ₪ בלבד ולקבל לאחר הגדלת הזכויות משרד הגדול פי 3-5 מהמחיר ששילמו. כמו כן, משקיעים יקבלו הכנסה שוטפת של כ-5-10% בשנה

מגדל היוקרה שנבנה בת"א צפוי לאכלס את ענקיות הטכנולוגיה ולהיות אחד מהמגדלים המרכזיים בעיר. הבוקר, החלה המכירה – 260,000 ₪ בלבד למשרד, שליש מהמחיר שצפוי להיות לאחר הגדלת הזכויות. מדובר בעסקת הון שצפויה לשקף למשקיעים רווח של מאות אלפי שקלים. במקביל להגדלת הזכויות, המשקיעים שירכשו משרד יקבלו כ-5-10% תשואה שנתית.

"מדובר על עסקאות שעד כה היו מתבצעות על ידי חברות הנדל"ן ובפעם הראשונה, ניתנות לציבור. משקיע שיקנה יחידה של 100 מ"ר צפוי לקבל שטח של כ-330 מ"ר במגדל היוקרה החדש שיבנה. כמו כן, הוא יבטיח לעצמו תשואה שוטפת משכירות הנכס." מספרים בענף.

העסקה מובלת ע"י קבוצת חכם, אשר עובדת עם רשויות מקומיות. לאחרונה פורסם, שהקבוצה השלימה עסקאות בהיקף של כ-80 מיליון ₪ ברכישת שטחי משרדים בת"א אשר הושכרו לחברות הייטק ישראליות ובינלאומיות.

דילוג לתוכן