יום שלישי   |   25 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / "דירה בהנחה": תוכנית חדשה תאפשר לציבור להגיע לדירה חדשה למגורים בלב ת"א עם הון עצמי של 900,000 ₪ בלבד

"דירה בהנחה": תוכנית חדשה תאפשר לציבור להגיע לדירה חדשה למגורים בלב ת"א עם הון עצמי של 900,000 ₪ בלבד

התוכנית, אותה מקדמת קבוצת חכם העובדת עם עיריות ורשויות מקומיות, תציע רכישה מוקדמת של קרקע לדירה כאשר תוך כ-3 שנים בלבד הלקוחות יצטרכו להוסיף את עלויות הבנייה. התוכנית, תאפשר לרוכשים למכור את יחידת הקרקע למגורים בשלבי הבנייה ברווח, המוערך בשוק בכ-300%, או להמשיך לדירה כאשר יצטרכו להוסיף את עלויות הבנייה בלבד. הדירות, הינן בפרויקט מגורים חדש בשכונת מונטיפיורי בת"א

"דירה בהישג יד": תוכנית חדשה תאפשר להגיע לדירה למגורים בהנחה של מיליוני שקלים. התוכנית החדשה, תציע לרכוש יחידות קרקע בשלב מוקדם בפרויקט מגורים משולב עם מסחר, שצפוי להיות מהפרויקטים המבוקשים ביותר בעיר. בפרויקט, דירות צפויות להימכר החל מ-4 מיליון ₪, כאשר רוכשים שיצטרפו לתוכנית יוכלו להגיע לדירה בכמחצית מהמחיר.

על פי ההערכות, רק עשרות דירות בודדות יימכרו בהנחה המשמעותית, כאשר החברה עובדת על לייצר תוכניות נוספות בהן ניתן להגיע לדירות למגורים בהנחה.

"אנו צופים שאלפי ישראלים ירשמו לתוכניות דירה בהנחה. האפשרות למכור את הנכס כבר בשלב הבנייה ולייצר רווח צפוי של מאות אחוזים, מובילה משקיעים רבים לתוכנית". מספרים בחברה.

למידע נוסף >> 

    דילוג לתוכן