יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / תוכנית הדיור החדשה בת"א: 4 בנייני מגורים ומסחר ליד שרונה; זכות לדירה תימכר מ-900,000 ₪ בלבד

תוכנית הדיור החדשה בת"א: 4 בנייני מגורים ומסחר ליד שרונה; זכות לדירה תימכר מ-900,000 ₪ בלבד

התוכנית החדשה תכלול מתחם בו 4 בנייני מגורים ומסחר באזור היקר ביותר בת"א, לצד מתחם שרונה ומגדלי התעסוקה. התוכנית, תאפשר ללקוחות לקנות יחידת קרקע למגורים מ-900,000 ₪ כאשר בהמשך יוכלו להוסיף עלויות בנייה בלבד, מה שיוביל אותם לדירה במחיר הנמוך בעשרות אחוזים ממחיר השוק. קבוצת חכם אשר עובדת עם רשויות מקומיות ועיריות תוביל את התוכנית החדשה.

במטרה למצוא פתרונות דיור נוספים בעיר, החברה תערוך התחדשות עירונית כאשר הציבור יוכלו להשקיע בקרקע מופשרת בלב העיר הממוקמת במרחק של כ-5 דקות הליכה מעזריאלי. לאחר עלויות הבנייה, לקוחות יקבלו דירה חדשה בהנחה של כמיליון שקלים. התוכנית, תאפשר ללקוחות למכור את היחידה שירכשו בהמשך, בשונה ממחיר למשתכן בו על הרוכשים להחזיק בדירה לתקופת זמן.

נכון להיום, התוכנית תאפשר לבעלי הון עצמי של 900,000 ₪ להצטרף לפרויקט המגורים והמסחר החדש. אך בחברה עובדים על פתרונות גם עבור לקוחות בעלי הון עצמי נמוך של כחצי מיליון שקלים. 

"מדובר בעסקה המציעה לקנות קרקעות מופשרות למגורים בהישג יד", מספרים בקבוצת חכם שמובילה את הפרויקט. "אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם רשויות מקומיות במטרה לייצר פתרונות דיור נוספים".

למידע נוסף >> 

    דילוג לתוכן