יום שני   |   24 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "בדומה לתיק השקעות שמנוהל בשוק ההון": הכירו את בית השקעות הנדל"ן שיאפשר לכם לבצע השקעה סולידית עם פוטנציאל תשואה גבוה במיוחד

"בדומה לתיק השקעות שמנוהל בשוק ההון": הכירו את בית השקעות הנדל"ן שיאפשר לכם לבצע השקעה סולידית עם פוטנציאל תשואה גבוה במיוחד

תיק מניות - חברת RM

לראשונה: "בית השקעות נדל"ן" יאפשר לכם לייצר תיק השקעות המורכב מנכסי נדל"ן, לבחור בין מסלולים סולידיים עם ריבית קבועה לבין מסלולים עם הכנסה שוטפת או השקעה לתקופה קצרה. אלפי ישראלים כבר הצטרפו במהלך החודשים האחרונים. לאחרונה, משקיעי הקרן נהנו מאקזיט באחד הפרויקטים ביוסטון.

בעוד שבבורסה ישנן תנודות והאנליסטים פסימיים בתחזיות לשנה הקרובה, ישראלים רבים מחפשים השקעות יציבות בשוק הנדל"ן שרף הכניסה אליו לרוב גבוה במיוחד. כעת, מסלול השקעות חדש של בית השקעות הנדל"ן RM GROUP יאפשר לכם להשקיע בנדל"ן דרך חברת ההשקעות וליצור תיק המבוסס על נכסי נדל"ן. איך זה עובד?

בשנים האחרונות RM GROUP רכשה אלפי נכסים בארץ ובעולם ומנהלת כיום השקעות נדל"ן עבור אלפי ישראלים. החברה, מאתרת נכסים מניבים במחיר נמוך ממחיר השוק באזורים בהם צפויה עליית מחירים, רוכשת את הנכסים ומשביחה אותם. כמו כן, החברה אחראית על איתור שוכרים רלוונטיים, גביית שכירויות וחלוקתם למשקיעים ולאחר מספר שנים מוכרת את הנכסים ברווח הון משמעותי.

המשקיעים נהנים מנזילות מלאה שמאפשרת להם יציאה מהעסקה וקבלתם כספם בנקודות יציאה שונות

אחד היתרונות הבולטים במסלול הייחודי של החברה היא שהיא משקיעה מכספה באותם התנאים בדיוק כמו משקיעיה, וכך, יוצרת זהות אינטרסים כשהחברה מרוויחה רק עם משקיעיה. יתרה מכך, המשקיעים מקבלים קדימות בקבלת הרווחים על פני החברה, כך שהחברה אינה מקבלת רווחים כל עוד המשקיעים לא קיבלו את אחוזי התשואה הרשומים בהסכם ההשקעה.

המשקיעים במסלול נהנים מהכנסות שכירות של כלל הנכסים הפזורים ברחבי ארה"ב בהתאם לחלק היחסי של השקעתם ונהנים מ"אקזיטים" כאשר הנכסים נמכרים במחירים גבוהים מאשר המחירים שהקבוצה רכשה. בחודשים האחרונים, משקיעי הקרן נהנו מאקזיט ממכירת נכס ביוסטון.

דילוג לתוכן