יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / באנר ראשי / סטנדרט חדש של יוקרה: הגראנד צ'ירוקי החדש של Jeep הגיע לישראל; יימכר מ-399,900 ₪ או 2,399 ₪ לחודש בלבד

סטנדרט חדש של יוקרה: הגראנד צ'ירוקי החדש של Jeep הגיע לישראל; יימכר מ-399,900 ₪ או 2,399 ₪ לחודש בלבד

הדגמים החדשים של מותג היוקרה גראנד צ'ירוקי של JEEP הגיעו לישראל וכללים מסך בידור אינטראקטיבי לנוסע בגודל 10.1 אינץ', מערכת שמע Mcintosh פרימיום עם 19 רמקולים, מנוע חזק, יכולות תמרון מתקדמים וטכנולוגיות מובילות. העיצוב החדש והמראה ה"מפוסל" של הרכב מרהיב במיוחד וצפויה להפוך אותו לאחד הדגמים הנמכרים ביותר בקטגוריה.

יבואנית הרכבים סמלת החלה למכור את הדגמים החדשים של מותג היוקרה גראנד צ'ירוקי 2023, דגמים יוקרתיים במיוחד עם עיצוב מפוסל מרהיב לצד מנוע חזק, טכנולוגיות מתקדמות ומגוון רחב של תוספות המעניקים חוויית נסיעה יוצאת דופן. הדגם החדש, קיים בדגמים של 5 או 7 מושבים וכולל בין היתר משטחי ישיבה מפוארים, כולל זיכרון מצבים מכוונים מראש ומצב עיסוי.

"מדובר באחד מהדגמים המובילים בקטגוריית פנאי-שטח, שכוללים מנוע 3.6 V Pentastar, מהמנועים האמינים והטובים בשוק, יכולות תמרון מתקדמים, טכנולוגיות מובילות, מסך 10.1 אינץ' ומערכות שמע מובילות.", מספרים בחברה.

"ברמת גימור Limited Plus ניתן ליהנות ממגוון פיצ'רים כמו חימום ואוורור במושבים הקדמיים, מצלמות 360, מצלמת שטח קדימית ועוד. ברמות הגימור הגבוהות ניתן לקבל דגמים עם צביעה דו גוונית לרכב, מתלי אוויר, מערכת ראיית לילה, תצוגה עילית ועוד". מוסיפים בחברה.

לקוחות יוכלו החל מהיום לגשת לנסיעת מבחן, כאשר הדגם נמכר ב-399,900 ₪ או בתשלום של 2,399 ₪ בלבד לחודש.

למידע נוסף השאירו פרטים:

   

   

   

   

   

  מחיר כולל א. רישוי 404,687 ₪ המחיר מתייחס לדגם גרנד צ'רוקי אלטיטיוד 2023 לצבע לבן בלבד, ג'אנט רגיל. הלוואת מימון ללקוחות שיאושרו מעל גיל 21 באמצעות גורמים מממנים צד ג', באחריותם ובכפוף להסכמתם ואישורם ועפ"י יתר תנאיהם. מסלול מימון של מקדמה 159,990 ₪ ו 60 תשלומים 2,399 ₪ ותשלום בסוף תקופה של 177,900 ₪. *במסלול אישי החזר חודשי תלוי גובה מקדמה ותשלום בסוף תקופה.  מבוסס על ריבית פריים + 2% (וכפוף לשינויים בריבית הפריים) ובתוספת עמלת הקמה של 1% מגובה ההלוואה  + דמי שעבוד בסך 350 ₪ שניהם + מע"מ. לא כולל אגרת רישוי 4,787 ₪ שתיווסף למקדמה. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרום לחיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב ומאפייני הנהיגה ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה. בשל הביקוש הרב לרכבים בארץ ומצוקת הייצור והשינוע, ייתכנו עיכובים במסירת רכבים, העלולים להמשך אף כמה חודשים. התמונה להמחשה בלבד. אין כפל מבצעים והטבות. הגורם המממן שומר על זכותו לשנות את תנאי המסלולים או לבטלם בכל עת. התמונה להמחשה בלבד. ט.ל.ח.

  דילוג לתוכן