יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "מהבורסה ישירות לצרכן": גולומב יהלומים תציע ללקוחות פרטיים טבעות אירוסין ישירות מהבורסה ליהלומים

"מהבורסה ישירות לצרכן": גולומב יהלומים תציע ללקוחות פרטיים טבעות אירוסין ישירות מהבורסה ליהלומים

החברה הוותיקה, אשר פועלת משנת 1940 בענף היהלומים ונמצאת בבעלותו של רון גולומב, מייצרת תכשיטים כחול לבן עם יהלומים ישירות מהבורסה. החברה תציע טבעות אירוסין עם יהלומים או יהלומי מעבדה, לבחירת הצרכן, החל מ-2,500 ₪ בלבד. הלקוחות יפגשו עם נציגי החברה בבורסה ליהלומים, יקבלו ייעוץ על המודל, עיצוב הטבעת והיהלום המתאים.

גולומב יהלומים, אחת מהחברות המובילות והוותיקות בבורסת היהלומים, אשר פועלת משנת 1940, תאפשר לראשונה ללקוחות פרטיים לקנות יהלומים ישירות מהבורסה. החברה, תאפשר ללקוחות להיכנס לבורסה ליהלומים ברמת גן, תעניק ייעוץ בנוגע לעיצוב הטבעת, בחירת היהלום והשיבוץ ותחסוך את עלויות התיווך הגבוהות של חנויות התכשיטים.

"כיום, מרבית הצרכנים רוכשים טבעות אירוסין מחנויות התכשיטים השונות בקניונים או ברחובות הסמוכים לבורסה. אותם התכשיטים, נמכרים לאחר שהם עוברים 2-3 ידיים בדרך, כאשר כל יד מרוויחה באמצע כמובן." מספרים בחברה. "המטרה שלנו היא לחסוך את עלויות התיווך לצרכן ולאפשר לו בכך לקבל יהלום איכותי יותר באותו התקציב."

מרבית הלקוחות לא יודעים איזה יהלום הם קונים

בעיה נוספת שגולומב יהלומים מנסה לענות עליה, היא ה"ידע של הצרכן לגבי היהלום". ליהלומים יש משקל, ניקיון, צבע ופרמטרים נוספים המשפיעים על הנדירות של היהלום ועל מחירו ולדברי החברה, מרבית הלקוחות רוכשים את הטבעות לפי הנראות בלבד. "עין של בנאדם (גם יהלומן), אינה יכולה לזהות את ניקיון היהלום, גורם המשפיע מאוד על המחיר." מספרים בחברה. "בפגישות עם הלקוחות אנו מציגים להם באמצעות מכשירים מתקדמים את כלל הפרמטרים של היהלום ונותנים להם לבחור את האופציות בהתאם לתקציב שלהם".

כמו כן, לדברי החברה, כיום לקוחות רבים מתעניינים ביהלומי מעבדה, שההבדל ביניהם על פי דברי החברה הוא "האחד נכרה מבטן האדמה תוך פגיעה בטבע והשני מיוצר ע"י מכשור טכנולוגי. יהלומים מהטבע הם דבר נדיר יותר כמובן, אך ביהלומי מעבדה ניתן לייצר יהלומים, שזהים לחלוטין לפי העין האנושית ליהלום המקורי ורבים מעדיפים זאת".

לתיאום פגישת היכרות>>

 

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן