יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בחול / בשורה למשקיעים הפרטיים: לאחר שהמוסדיים גייסו מיליארדי דולרים למקבצי דיור בארה"ב, Golan Capital תצרף משקיעים פרטיים

בשורה למשקיעים הפרטיים: לאחר שהמוסדיים גייסו מיליארדי דולרים למקבצי דיור בארה"ב, Golan Capital תצרף משקיעים פרטיים

יריב גולן - בעלים גולן קפיטל

שישנו מחסור חמור של מיליוני דירות בארה"ב ומחירי מקבצי הדיור רק מזנקים, הגופים המוסדיים השקיעו מיליארדי דולרים ברכישתם בארה"ב. כעת, Golan Capital תאפשר גם למשקיעים פרטיים להצטרף להשקעה במקבצי דיור עם 100,000 דולר. האם זוהי ההזדמנות של המשקיעים הפרטיים להרוויח כמו המוסדיים 

דו"ח שפורסם לאחרונה בארה"ב הציג את המחסור החמור בדירות למגורים  – למעלה מ-5 מיליון דירות "חסרות", מצב שמוביל לביקוש אדיר לנכסים ועליית מחירים, בעיקר של מקבצי הדיור הנפוצים בארה"ב. על פי ההערכות, עליית המחירים צפויה להימשך ולהוביל את מיליוני בעליהם להגיע למצב שהם מכפילם את הונם, בדומה למה שקרה בשוק הנדל"ן בארץ בעשור האחרון. הבעיה: רק קבוצות הנדל"ן בעלי ההון הנדרש לרכישת מקבצי דיור (מולטי פמילי) המבוקשים ברחבי ארה"ב.

מי שכמו תמיד לא מפספסים את ההשקעות אלו הגופים המוסדיים, שהעבירו תקציבי עתק משוק ההון לטובת השקעה במקבצי דיור בארה"ב ורכשו דירות בהיקף של מיליארדי דולרים. כך למשל, לאחרונה פורסם בכלכליסט כי אלקטרה נדל"ן גייסה מיליארד דולר להשקעה במקבצי דיור, זאת לאחר שרכשה מוקדם יותר מקבצי דיור נוספים בפלורידה וטקסס.

הבוקר (א') הודיעה Golan Capital שתצרף משקיעים פרטיים בעלי 100 אלף דולר להשקעה במקבצי דיור בארה"ב. החברה, בבעלותו של איש העסקים יריב גולן, תהיה אחראית על ניהול הנכס, העברת התשלומים למשקיעים ומכירת הנכס בתום תקופה של 3 שנים, שהנכס יימכר ברווח.

דילוג לתוכן