יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בחול / לאחר שרכשה מתחם עם 96 דירות בארה"ב: Golan Capital תצרף משקיעים לעסקה שתקנה להם הכנסה שוטפת ואקזיט בתוך 3 שנים

לאחר שרכשה מתחם עם 96 דירות בארה"ב: Golan Capital תצרף משקיעים לעסקה שתקנה להם הכנסה שוטפת ואקזיט בתוך 3 שנים

יריב גולן - בעלים גולן קפיטל

"אנו מנגישים את שוק ההשקעות בארה"ב לקהל הישראלי. במקום שישקיעו בנכס וידאגו לשיפוץ והשכרה לשוכרים, אנו מציעים להם להצטרף לעסקה בה השבחה תעלה באופן משמעותי את שווי הנכס, תייצר הכנסה שוטפת ותאפשר מכירה ברווח בתוך 3 שנים בלבד!". על פי הרגולציה, רק מס' מוגבל של משקיעים יוכלו להצטרף לעסקה. רף הכניסה: 100 אלף דולר

כשהתשואות בנדל"ן האמריקאי הן פי 3-4 מישראל ומרבית הישראלים מעדיפים שלא לנהל נכס מרחוק, Golan Capital יצרה מודל השקעה במסגרתו תכניס שותפים לעסקת נדל"ן בה הניהול והתפעול השוטף מבוצע על ידי הצוות המקצועי של החברה בארה"ב, כך שההשקעה פאסיבית לחלוטין.

החברה, רכשה לאחרונה מתחם עם 96 דירות ובימים אלו משביחה את הדירות (שיפוץ והוספת אביזרים לנכס) וצופה שתשביח אותו בכ-2 מיליון דולר בתקופה של שנה-שנה וחצי. המשקיעים, יוכלו להצטרף ולקבל שכירות חודשית קבועה וליהנות מעליית הערך של הנדל"ן.

שוק הנדל"ן האמריקאי מציג צמיחה אדירה בחודשים האחרונים, הביקוש לדירות בשיאו, מחירי השכירות רק עולים מדי שנה כתוצאה מחזרתם של הצעירים למרכזי הערים ומשקיעי הנדל"ן מתחרים ביניהם על רכישת נכסים במיקומים אטרקטיביים.

מ-Golan Capital נמסר כי "המסלול נוצר עבור משקיעים רבים משוק ההון, שמעוניינים לגוון את תמהיל ההשקעות שלהם ולשלב מוצרי נדל"ן".

דילוג לתוכן