יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / רכב / הקטנוע החשמלי שמשנה את כללי המשחק הגיע לישראל: החל מ-16,985 ₪ בלבד

הקטנוע החשמלי שמשנה את כללי המשחק הגיע לישראל: החל מ-16,985 ₪ בלבד

לראשונה בישראל: הקטנוע החשמלי החדשני אשר מציע פתרון אמיתי לחרדת הטווח הגיע לארץ ויאפשר לרוכבי הקטנועים ליהנות מחיסכון כספי באנרגיה, טיפולים שוטפים וביטוח מוזל, שווה ערך ל-50 סמ"ק. כמו כן, הקטנוע שומר על איכות הסביבה. הקטנועים של GOGORO משלבים טכנולוגיה ייחודית בזכות שיטת ה-SWEP&GO, המשמשת כרשת של עמדות של סוללות הפזורות ברחבי תל אביב והסביבה בהם לקוחות יוכלו להחליף סוללות תוך כ-15 שניות בלבד

אחרי רכבי טסלה שהובילו למהפכת הרכבים החשמליים בארץ, הגיעו לארץ קטנועי GOGORO שזוכים להצלחה ברחבי העולם. הקטנועים, המיוצרים ע"י חברה טאיוואנית, כבשו את רחובות טאיוואן ויצרו ממש מהפכה בשוק הדו גלגלי ברחבי העולם. עד שנת 2022 החברה מכרה למעלה מ-400,000 קטנועים שנמכרו בטאיוואן בלבד.

הקטנועים של GOGORO נחשבים קטנועים "חכמים" ומתקדמים, הם מצוידים באפליקציה מתקדמת בה לקוחות יכולים לראות את פריסת עמדות הטעינה, להתאים את מצבי הרכיבה וכמובן לצפות בכל נתוני הרכיבה, צריכת האנרגיה של הרוכב ועוד.

בנוסף, לקטנועי גוגורו יש שני מצבי רכיבה, מצב רוורס, איתות וכיבוי שנכבה אוטומטי. גם בתחום הנוחות קטנוע ה-GOGORO מצטיין בזכות מקום אחסון של קסדה מלאה מתחת למושב, וו תלייה מול רגלי הרוכב ועוד שלל פיצ'רים, ביניהם, הנעה באמצעות האפליקציה. פיצ'ר נוסף חשוב וייחודי של הקטנוע והוא מנגנון שמונע גניבות שלא יאפשר החלפת סוללות לקטנוע שמוגדר גנוב דרך אפליקציה.

הקטנועים מגיעים לארץ בשתי גרסאות, דגם 2 + בעלות של 16,985 ₪ ודגם 2S המפואר המצויד במנוע חזק יותר המפיק 9.7 כ"ס, רמת גימור גבוהה ומערכת ABS בעלות של 19,985 ₪ בלבד.

ללקוחות יש שתי אופציות של שימוש באנרגיה בשיטת דמי מנוי חודשיים לפי מסלול מצומצם בעלות של 89 ₪ בחודש עבור כ-400 ק"מ או מסלול מוגדל בעלות של 119 ₪ בחודש עבור כ-1000 ק"מ. במסגרת המנוי לקוחות יכולים להחליף סוללות ללא הגבלה ובמידה ועוברים את מכסת האנרגיה ישלמו על כל אמפר שעה כ-9 אגורות בלבד.

החברה יצאה במבצע אטרקטיבי בימים אלו כאשר רוכשים יוכלו ליהנות מ-180 ימים מתנה ללא עלות על השימוש באנרגיה

 

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן