יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / הכירו את / פרויקט הדגל של גוש דן יוצא לדרך: מגורי יוקרה על הפארק השלישי בגודלו בגוש דן ורק 7 דק' מת"א

פרויקט הדגל של גוש דן יוצא לדרך: מגורי יוקרה על הפארק השלישי בגודלו בגוש דן ורק 7 דק' מת"א

פרויקט נווה איילון גינדי

גינדי החזקות מציגה את שכונת הדגל של גוש דן – גינדי נווה איילון, פרויקט מגורים יוקרתי בשכונה מבוקשת ובמרחק של 7 דק' בלבד מת"א. הדיירים ייהנו ממגורים לצד הפארק השלישי בגודלו בגוש דן וכ-600 דונם שטחים ירוקים ופסטורליים עם גינות,  שבילי אופניים ומתקני ספורט. בסמוך, נבנה מתחם העסקים והפנאי מהגדולים במרכז, OPark, שישרת את התושבים. דירות 3 חדרים החל מ-2.449 מיליון ₪, 4 חדרים החל מ-2.789 מיליון ₪ בלבד

במיקום הטוב ביותר בגוש דן, דרומית לרמת אפעל ומערבית לאור יהודה וכחלק ממנה, גינדי החזקות שוברת את מחירי הדיור בישראל ומציגה פרויקט מרהיב ובו דירות עם עיצוב אדריכלי מודרני ומפרט עשיר ויוקרתי במחירים של החל מ-2,449,000 ₪.

דיירי הפרויקט יתגוררו לצד הפארק השלישי בגודלו בגוש דן ושטחים פסטורליים מרהיבים, כל זאת, במרחק של 7 ד' בלבד מתל אביב. בסמוך לפרויקט יעבור הקו הסגול ועל פי ההערכות, מדובר בפרויקט עם פוטנציאל ההשבחה הגבוה ביותר שהוקם בשנים האחרונות.

"בעוד שבתל השומר ורמת אפעל, הנמצאות במרחק של מאות מטרים מהפרויקט, דירות נמכרות החל מ-34,000 ₪ למ"ר, שלב ה-Pre-Sale בפרויקט מציע דירות החל מ-24,650 ₪ למ"ר בלבד. הרוכשים בשלב ה-Pre-Sale צפויים להרוויח עשרות אחוזים כתוצאה מהשבחה ומחירי הפרויקט צפויים להיצמד בעתיד למחירי פרויקטים סמוכים שעומדים כיום על כ-27,000-34,000 ₪ למ"ר." מספרים גורמים בשוק.

שלב ה-Pre-Sale ייגמר בשבועיים הקרובים ועד כה אלפי ישראלים מתעניינים בפרויקט, מה שצפוי להוביל לעליית מחירים כבר בתקופה הקרובה.

 

*בכפוף לתנאי החברה

דילוג לתוכן