יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / חברת GetPackage שוברת את שוק השליחויות לעסקים: משלוח מהיום-להיום החל מ-30 ₪ בלבד (בתוספת מע"מ)

חברת GetPackage שוברת את שוק השליחויות לעסקים: משלוח מהיום-להיום החל מ-30 ₪ בלבד (בתוספת מע"מ)

חברת GetPackage אשר הקימה פלטפורמה דיגיטלית למשלוחים מיידים, משרתת כיום למעלה מ-80,000 לקוחות, ביניהן, חברות כמו KSP, Meta, סלקום, MAX, נספרסו ועוד. החברה פיתחה פלטפורמה אשר שולחת הזמנה למשלוח מידי למאות שליחים הפזורים ברחבי המדינה בהתאם למיקומם, וכך מעניקה שירות מהיר ובמחיר משתלם ללקוחות.

שירות המשלוחים של חברת GetPackage יאפשר לכל בעל עסק או לקוח פרטי ליהנות ממחירים אטרקטיביים במיוחד ומשלוחים מהירים, זאת בעזרת פלטפורמה דיגיטלית נוחה לשימוש אשר במועד הזמנת משלוח של לקוח מאתרת את השליח הקרוב ביותר. נכון להיום, עשרות מהעסקים הגדולים במשק, ביניהם, KSP, פלאפון, נספרסו, גלובס, מחסני חשמל וענקיות הטכנולוגיה הפועלות בישראל, משתמשים בשירות.
כלל השליחים של חברת Get Package עוברים הליך אימות קפדני של אדם ותוכנה. 

בחברה מספרים כי "בעלי עסקים, מנהלי ומנהלות משרד ולקוחות פרטיים יוכלו להזמין שירותי משלוחים של מעטפות, חבילות קטנות, בינוניות וגדולות, דרך אתר האינטרנט או האפליקציה". כאשר כל משלוח בטווח של 20 ק"מ שיוזמן עד השעה 14:00 ישלח מהיום-להיום במחיר קבוע של 30 שקלים (+מע"מ) בלבד! טווח שמכסה את רוב צרכי המשלוח של רוב העסקים ובמחיר נמוך ב כ-75% ממחיר השוק.

דירוג הגוגל של האפליקציה מראה שביעות רצון גבוהה מאוד של 4.7 מתוך 5 כוכבים.

ההרשמה הינה חינמית לבעלי עסקים ולקוחות פרטיים. לאחר ההרשמה לקוחות יוכלו להזמין משלוחים מהיום-להיום ללא התחייבות למספר משלוחים וללא עלויות מינוי. גם לקוחות פרטיים יוכלו ליהנות ממחיר חסר תקדים – מ-35.1 ש"ח כולל מע"מ למשלוח.

דילוג לתוכן