יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / מהרשת / עם 39,000 דולר בלבד: כך תרכשו דירות בגיאורגיה עם צפי לתשואה של יותר מ-10% בשנה

עם 39,000 דולר בלבד: כך תרכשו דירות בגיאורגיה עם צפי לתשואה של יותר מ-10% בשנה

השקעות נדל"ן בגיאורגיה דרך חברה ישראלית

חברת Smart Invest מנגישה את ההשקעות ברחבי גיאורגיה לקהל הישראלי ותציע דירות במיקומים מרכזיים בבטומי ובטביליסי, הכוללות רמת גמר פרימיום, ריהוט וחברת ניהול שתנהל עבורם את הנכס מא'-ת'. מחירי הדירות: החל מ-39,000 דולר בלבד. המשקיעים צפויים ליהנות מכ-10% תשואה בשנה משכירות בנוסף לרווח מעליית מחירי הנדל"ן בגיאורגיה.

"מעולם לא היה קל יותר להשקיע מעבר לים": חברתו של קונסול הכבוד של גיאורגיה בישראל, מר מני בניש, מציעה כעת מעטפת כוללת של ניהול לקהל המשקיעים בארץ שתאפשר להם להשקיע בצורה נוחה במיוחד בטביליסי ובבטומי שבגיאורגיה, שנחשבות ליעד ההשקעות האטרקטיבי ביותר באירופה כיום.

החברה, תציע מגוון נכסים למשקיעים, חלקם לאכלוס מיידי וחלקם בטווח של שנתיים עד לקבלת מפתח, במחירים החל מ-39,000 דולר בלבד ותדאג למעטפת ניהולית כוללת שתסייע למשקיעים.

מחירי הנדל"ן בגיאורגיה עולים מדי שנה ומייצרים הזדמנות למינוף ההון העצמי

גיאורגיה, נחשבת כיום לאחד מיעדי ההשקעות האטרקטיביים ביותר באירופה, המדינה, שמעניקה הטבות מס למשקיעים זרים, משקיעה הון עתק בשיפור התשתיות והתיירות בה גדלה מדי שנה. כמו כן, צעירים מכל רחבי גיאורגיה מהגרים לערים המרכזיות בטומי וטביליסי, מה שמוביל לעליית מחירי הנדל"ן ועלויות השכירות.

"יצרנו מעטפת שמנגישה את ההשקעות לישראלים ברחבי טביליסי ובטומי. ישראלים עם 140,000 ₪ יכולים כיום ליהנות מהתשואות הגבוהות בשוק הנדל"ן מעבר לים ולא לפחד מבירוקרטיה מורכבת". מספרים בחברה.

החברה, מכרה בשנה האחרונה מאות יחידות לישראלים והפכה לאחת מחברות הנדל"ן הבולטות בשוק הישראלי.

דילוג לתוכן