יום שלישי   |   25 יוני    |   
דף הבית / worldwide / השקעה סולידית עם בטוחות: "כך תוכלו לתת מימון לחברה יזמית וליהנות מריבית גבוהה במיוחד".

השקעה סולידית עם בטוחות: "כך תוכלו לתת מימון לחברה יזמית וליהנות מריבית גבוהה במיוחד".

מסלול השקעות חדש - G Invest

יש לכם 300,000 ₪? מסלול חדש של קרן ההשקעות GTown מציע למשקיעים לתת מימון לחברה יזמית ולקבל ריבית גבוהה מהאלטרנטיבות השונות בשוק. הקרן, המורכבת מבכירים בענף הנדל"ן, משקיעה את כספי המשקיעים במגרש שהחברה איתרה עם תכנית מאושרת לבנייה (תב"ע). החברה תטפל בנושא קבלת היתר הבנייה, וניהול פרויקט הבניה. חברי הקרן, ייהנו מריבית קבועה וגבוהה, לתקופה של עד 3 שנים ויקבלו את כספם במהלך מכירת הדירות.

מסלול אטרקטיבי חדש של קרן ההשקעות GTown עלה לכותרות בשבועות האחרונים לאחר שמציע ללקוחות פרטיים להעניק מימון לחברה יזמית וליהנות מריבית גבוהה וקבועה תוך קבלת בטוחות על כספם. החברה היזמית, תרכוש קרקע שאיתרה באזור ביקוש עם תב"ע מאושרת, החברה תנהל את פרויקט הבנייה כאשר המשקיעים צפויים בתקופה של עד 3 שנים בלבד לקבל את כספם בשלב מכירת הדירות.

חברי הקרן ייהנו מבטוחות, כך שהקרקע תירכש ותשועבד לטובתם, בנוסף, ייפתח חשבון נאמנות ייעודי על שם חברי הקרן, שיהיה בפיקוח של משרד עו"ד מוביל וכספי הקרן ינוהלו בהתאם לדו"ח שמאי. הריבית במסלול גבוהה וקבועה מהריביות בשוק ההון והאלטרנטיבות השונות בשוק ואינה דורשת התעסקות מצד המשקיעים כפי שנדרש בהשקעות הנדל"ן השונות.

"שמחים לאפשר למשקיעים ליהנות מהשקעה עם ריבית קבועה וגבוהה משאר האלטרנטיבות בשוק…"

המסלול החדש של GTown למעשה פותח לראשונה את הציבור הרחב למסלול השקעות משותף עם חברה יזמית. "בבתי ההשקעות המשקיעים משלמים עמלות ניהול במשך כל השנה ואנשים מקווים לריבית של 4% בשנה. אנו צופים ריבית גבוה וקבועה מדי שנה למשקיעינו. המסלול הוא בטוח ומלווה ע"י משרד עו"ד, שמאים והבנקים המובילים" מספר גרינפלד,  שותף בקרן GTown.

בימים האחרונים עשרות משקיעים הביעו התעניינות בעקבות הכתבה שהתפרסמה על המיזם בפורטל "ישראל היום".

למידע נוסף:

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן