יום חמישי   |   20 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / חסכתם מאות אלפי שקלים ואתם יושבים איתם על הגדר? התקופה הזו היא הזדמנות להרוויח מהריבית הגבוהה* בארה"ב

חסכתם מאות אלפי שקלים ואתם יושבים איתם על הגדר? התקופה הזו היא הזדמנות להרוויח מהריבית הגבוהה* בארה"ב

הבנק המרכזי בארה"ב הכריז לאחרונה על העלאת הריבית בארה"ב לרמה של 4.25-4.5%, הרמה הגבוהה ביותר מאז 2007. עבור משקיעים אשר חסכו הון, העלאת הריבית הזו עשויה להיות הזדמנות כלכלית שתאפשר להם ליהנות מהריבית הגבוהה*. 

הריבית הגבוהה, משמעותה שהכסף שווה יותר – כלומר, לקוחות שזקוקים להלוואה ישלמו יותר בעבורה, אך משקיעים או בעלי הון נזיל, יכולים להרוויח יותר בתמורה לכספם*. כך, למשל, אם ברשותכם סכום נזיל שמחכה להשקעה בכדי לא להישחק בשל סביבת האינפלציה של ימינו, תוכלו לפנות להשקעה בקרן הלוואות חברתיות בארה"ב, בה ניתן למקסם את הסיטואציה*** שנוצרה בזכות הריביות הגבוהות*.

בימים אלו הפניקס Value מצרפת משקיעים לקרן הלוואות חברתיות בארה"ב, קרן, בה המשקיעים נהנים מפיזור ההשקעה רחב וממנגנון אשר בודק את יכולת החזרת ההלוואה של כל לווה***. "המשקיעים למעשה מרוויחים* ריבית מההלוואות שניתנות ללווים אמריקאיים, אשר עלו בתקופה כזו. למעשה כשהריבית בארה"ב עולה, ההשקעה עשויה להיות אטרקטיבית במיוחד"*. מספר גורם בענף.

נכון להיום, אנשים שמחפשים השקעה לכספים הפנויים שברשותם יכולים להצטרף להשקעה בסך של כ – 200,000 שקלים ומעלה.

למידע נוסף >>

   

   

   

   

   

   

   

  הערות משפטיות

  *אין וודאות מלאה כי ההשקעה בקרן תניב תשואה

  **אין באמור בכדי להוות הצעה לציבור לרכישת יחידות ההשתתפות של השותפות ו/או תחליף או לייעוץ או שיווק השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם. 

  *** יובהר כי מדובר בהשקעה בתחום האשראי הצרכני החשופה לסיכונים. לפרטים נוספים אודות הסיכונים וההשקעה בקרן ראו בדיווחיה השוטפים של השותפות המפורסמים באתר המגנא

  דילוג לתוכן