יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / הדירות של פלורנטין: חברות הנדל"ן הגדולות בישראל ייערכו ימי מכירות של דירות בפרויקטים המבוקשים ביותר בפלורנטין

הדירות של פלורנטין: חברות הנדל"ן הגדולות בישראל ייערכו ימי מכירות של דירות בפרויקטים המבוקשים ביותר בפלורנטין

קומפלקס המגורים של פלורנטין

קבוצות הנדל"ן, מכרו בשנה החולפת דירות בשכונה בהיקף של מאות מיליוני שקלים והפרויקטים שהקימו הפכו לסמל של השכונה ויצרו חוויית מגורים חדשה עם מפרט עשיר במיוחד. בימים הקרובים, ייערכו החברות ימי מכירות של הדירות האחרונות בפרויקטים. המחירים: דירות 2, 2.5 חדרים ודופלקסים החל מ-3.3 מיליון ₪

לאחר שקומפלקס הדירות של פלורנטין שהקימו הקבוצות הפך לפרויקט המבוקש והמצליח ביותר בשכונה, חברות הנדל"ן City Boy, יובלים ו-Leny ייערכו ימי מכירות על הפרויקטים המצליחים ביותר בשכונה, ביניהם: קומפלקס הדירות של פלורנטין, The Cube וחזנוביץ'. לקוחות, יוכלו להירשם גם למחירי ה-Pre-Sale של הפרויקט החדש ג'ולי שמכירת הדירות בו צפויה להתחיל בחודש הבא.

לאחרונה, פורסם בכלכליסט על ההצלחה האדירה וביקוש השיא לדירות בקומפלקס המגורים של פלורנטין, כאשר מתוך 2 מגדלים, מכרה החברה כמעט את כלל הדירות בזמן שיא, מה שמצביע בין היתר על שוק הנדל"ן התל אביבי. הקומפלקס, שתוכנן ע"י אדריכל העל אילן פיבקו, כבש בעיקר את מגזר ההייטק, שבין רוכשי הדירות בפרויקט ניתן למנות בכירים בחברות הטכנולוגיה בישראל.

על פי אתר מדלן, מחירי הדירות בשכונת פלורנטין זינקו בכ-11% מתחילת השנה. ההיצע הנמוך של הדירות לעומת הביקוש האדיר למגורים בשכונה והצפי להמשך עליית המחירים בשכונה לאור תוכניות הפיתוח ברחביה, מוביל משקיעים רבים לחפש בעיקר דירות 2 חדרים להשקעה. "אנו צופים שמחירי דירות 2 חדרים בשכונה יגיעו למחירי הדירות במרכז העיר. תוכנית תא/5000 שמטרתה להרחיב את גבולות מרכז העיר צפויה להמשיך את עליית המחירים." מספר אחד המשקיעים בשכונה.

ימי המכירות ייערכו עד תקופת החגים.

דילוג לתוכן