יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / בדק ומצא / יוצאי המערכת הבנקאית ובכירים בענף הקימו את חברת Finanthink לגיוס אשראי לעסקים

יוצאי המערכת הבנקאית ובכירים בענף הקימו את חברת Finanthink לגיוס אשראי לעסקים

אשראי לעסקים

חברת Finanthink מעניקה שירות ייחודי שמסייע לעסקים לקבל אשראי בתנאים טובים יותר מהתנאים אותם הם יכולים לקבל בעצמם. החברה בוחנת עבור בעלי העסקים הנדרשים לאשראי את תנאי ההלוואות ממספר גופים פיננסים לצורך השוואה ובחירת המסלול הכדאי ביותר, תוך כדי התחשבות בתזרים השוטף של העסק והגדלת הסיכויים לאישור הבקשה. תשלום שכ"ט יגבה רק בעבור הצלחה בלבד.

מעל 60% מבעלי העסקים בישראל בשנת 2021, שהגישו בקשת אשראי לבנקים – סורבו או קיבלו אשראי חלקי! לראשונה: שירות חדש שהוקם ע"י יוצאי המערכת הבנקאית ובכירים בענף, יאפשר ללקוחות ליהנות מ"כוח קנייה גדול" ולקבל אשראי בתנאים טובים יותר, כאשר התשלום יהיה בכפוף להצלחה ולאחר אישור הבקשה.

חברת Finanthink הוקמה ע"י בכירים במערכת, אשר מכירים את תהליכי קבלת האשראי ובחינת הבקשות מבפנים. החברה, עובדת מול כל הגופים הפיננסיים בישראל, החל מבנקים ועד לחברות אשראי וחברות חוץ בנקאיות. החברה, תחשב באמצעות כלכלנים את בקשת האשראי בהתאם לאובליגו הבנקאי של העסק ותציג בפני הלקוחות את התנאים הטובים ביותר אותן הם יכולים לקבל, לאחר השוואה מול כלל נותני האשראי.

"המטרה היא להתאגד כ"כוח כלכלי" מול הגופים הפיננסים, כדי להגדיל את סיכויי קבלת האשראי ולקבל תנאים טובים יותר", מספרים בחברה. "איתנו, לקוחות יוכלו להגיש בקשות להלוואה בהתאם לצורך האמיתי של העסק וליהנות מאחוזים גבוהים לאישור ההלוואה וקבלת תנאים אטרקטיביים יותר". אז בין אם האשראי מבוקש עבור הגדלת הפעילות השוטפת, רכישת יבוא ו/או נכס מסחרי מניב, חברת Finanthink היא הכתובת שלכם לקבלת האשראי הטוב ביותר.

 

למידע נוסף:

דילוג לתוכן