יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / באנר ראשי / "לשלם 50% פחות על החשמל בבית": לאור עליית מחירי החשמל ביקוש שיא ל-Saver Switch שחוסך עלויות חשמל

"לשלם 50% פחות על החשמל בבית": לאור עליית מחירי החשמל ביקוש שיא ל-Saver Switch שחוסך עלויות חשמל

 

ב-1.1.23 עלו מחירי החשמל בעוד 8.2% ורשמו עלייה שנתית של כמעט 30% שבחלק מהבתים מסתכמת באלפי שקלים. מי שבכל זאת חוסך בחשמל, אלו משקי בית המשתמשים במכשיר Saver Switch המאפשר לשלוט דרך הנייד בכל מכשירי החשמל בבית ולחסוך עד 50% בחשבון החשמל. לאחר שבוצעו אלפי הזמנות מחו"ל בחודש האחרון של המכשיר, כעת הוא נמכר בישראל ומיליוני ישראלים צפויים לרכוש אותו. המחיר בשבועיים הראשונים של השקת המוצר בישראל: 115 ₪ בלבד.

בתים אשר משתמשים בטכנולוגיית ה"בית החכם" חוסכים עשרות אחוזים בעלויות החשמל כתוצאה מכך שביכולתם לשלוט על כלל מכשירי החשמל בבית ישירות מהנייד, וכך, לכבות מכשירים שאין בהם צורך באותו רגע. עלות התקנה של בית חכם מסתכמת בעשרות אלפי שקלים, אך המוצר Saver Switch שהפך לאחד מהמוצרים הפופולריים ביותר בארה"ב, מאפשר לכל אחד פשוט לחבר תקע לחשמל ולהפוך את "הבית לחכם" ולשלוט במכשירי החשמל. לאחר שישראלים הזמינו עשרות אלפי מכשירים בחודשים האחרונים, המוצר החל להימכר בישראל ע"י המשווקת הרשמית.

ה-Saver Switch הוא תקע חשמלי שניתן לחבר אותו בקלות ולשלוט על מכשירי החשמל דרך הנייד. כמו כן, ניתן לתזמן הדלקת מכשירי חשמל (מזגן, תנור או כל מוצר אחר) שיפעלו מתי שהלקוח מעוניין. ניתן לחבר את האפליקציה ששולטת על מכשירי החשמל בקלות ל-Google Assistant או ל-Alexa ולתת הוראות קוליות בבית על מנת להפעיל את מכשירי החשמל.

המוצר, מעוצב ובטיחותי מאוד וכולל בתוכו חומר מעכב בעירה שמונע נזק לבית ושקע למניעת התחשמלות. ההתקנה פשוטה למדי כאשר כל שצריך הוא לחבר את התקע לחשמל וכך ניתן לשלוט במכשירי החשמל דרך הנייד, לכבות אותם ולהדליק מרחוק דרך הנייד ואף לתזמן מתי בדיוק תרצו להפעיל כל מוצר.

בחודשים האחרונים מסקר שנערך בקרב צרכנים, הישראלים חסכו בין 30-50% במחירי החשמל.

המוצר זמין כעת בישראל וניתן משלוח חינם עד הבית בהזמנה מעל 149 ₪. מחירי ההשקה מציעים את המוצר ב-109 ₪ בלבד לשבועיים הראשונים, כאשר המחיר צפוי לזנק לכ-230 ₪ כבר בעוד שבועיים.

 

דילוג לתוכן