יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / הבניין המפואר ביותר בלב ראשון לציון: כך תרכשו משרד גדול בבניין המבוקש ביותר בעיר עם 550,000 ₪

הבניין המפואר ביותר בלב ראשון לציון: כך תרכשו משרד גדול בבניין המבוקש ביותר בעיר עם 550,000 ₪

הלחי 2 ראשון לציון
בניין מרהיב עם חיפויי זכוכית שטרם נראה בעיר צפוי לאכלס את השוכרים בשבועות הקרובים. הבניין, נמצא בסמוך לסינמה סיטי בראשון לציון וזוכה לביקוש אדיר בקרב חברות הייטק, מרפאות ופירמות שונות. הדיירים במבנה ייהנו מנוף נצחי פתוח לרחבי העיר ולחופי הים של ראשון, נגישות לכל צירי התנועה המרכזיים וקרבה לתחנת הרכבת ותחנות הרכבת הקלה. משקיעים צפויים ליהנות מכ-7%-9% תשואה משכירות.

בניין המשרדים היוקרתי של ראשון לציון יאכלס את דייריו בשבועות הקרובים. הבניין, שצפוי להיות האייקון של ראשון לציון מציע נוף מרהיב לדיירים וגג עם בר-ישיבה הצופה לנוף העירוני וחופי הים. הסטנדרט החדש של הבנייה שהגיע לעיר הפך את הבניין למבוקש במיוחד בקרב חברות הייטק, מרפאות ופירמות, שחלקן כבר שכרו שטחים במתחם. על פי ההערכות, בשבועות הקרובים המתחם יאוכלס במלואו.

בבניין, שנבנה בלב מרכז העסקים של ראשון לציון, נמכרים בימים אלו היחידות האחרונות בפרויקט החל מ-550,000 ₪ כאשר המשקיעים יקבלו מפתח כבר במועד החתימה ויוכלו ליהנות משכירות החל מהיום הראשון. במרחק של כ-5 דקות הליכה ייבנו 2 תחנות הרכבת הקלה.

בשנים הקרובות עשרות אלפי יחידות דיור ייבנו בסמוך לפרויקט

בשנים הקרובות תיבנה ה-City החדשה של ראשון לציון, פרויקטים ענקיים שצפויים לאכלס עשרות אלפי תושבים חדשים בעיר בסמוך לרחוב הלח"י המרכזי של העיר, בו נמצא הבניין היוקרתי. "כמו בכל עיר, הבניין היוקרתי אשר נמצא על יד הקניון המרכזי הוא תמיד המבוקש ביותר. למרות משבר הקורונה נראה כי קצב מכירות המשרדים בבניין גבוה במיוחד לאור העובדה הזו." מספר גורם בענף.

על פי ההערכות, המשקיעים בפרויקט צפויים ליהנות מתשואה של כ-7%-9% משכירות בלבד, זאת בנוסף לעליית הערך של המשרדים בעוד מס' שנים כאשר עשרות אלפי יחידות הדיור ייבנו בסמוך לפרויקט.

דילוג לתוכן