יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / השקעות / ראשון לציון: כיצד נמכרים נכסים בבניין היוקרתי ביותר בלב שדרת העסקים של ראשון לבעלי הון עצמי של 250,000 ₪

ראשון לציון: כיצד נמכרים נכסים בבניין היוקרתי ביותר בלב שדרת העסקים של ראשון לבעלי הון עצמי של 250,000 ₪

בניין משרדים הלח"י 2
בימים אלו מסתיימת הבנייה של פרויקט היוקרה של ראשון לציון אשר נמצא בלב מרכז העסקים (הלח"י 2) של העיר. בניין מפואר עם חיפויי זכוכית שטרם נראה בעיר, הסמוך לסינמה סיטי ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת ותחנות הרכבת הקלות. חברות ענק בימים אלו מבטיחות את מקומן ושוכרות שטחים. מס' מצומצם של משקיעים יוכלו לרכוש יחידות משרדים החל מ-250,000 ₪ בלבד ולשלם רק בעת קבלת המפתח בעוד כ-3 חודשים.

הנכס המבוקש ביותר בעיר וה"אייקון" של מרכז העסקים של ראשון לציון יציע מס' משרדים בודדים למכירה לבעלי הון עצמי של 250,000 ₪ בלבד. בניין היוקרה עם חיפויי הזכוכית בו חנויות בקומה הראשונה, נוף פתוח נצחי ובר במרפסת הבניין, זכה לביקוש אדיר בקרב חברות הייטק בשבועות האחרונים על פי פרסומים בתקשורת ויאוכלס כבר בתחילת השנה.

"לאור העובדה שהבניין נהנה מביקוש אדיר והינו המפואר ביותר באזור, משקיעים יכולים לקבל ביטחון שהנכס שלהם יהיה מושכר. בדומה למגדלי המשרדים המפוארים בת"א, אשר נמצאים על יד הרכבת ועל הקניון הגדול, כך הבניין בלח"י 2 זוכה לביקוש אדיר". מספר עמית נוי, אחד ממשווקי הפרויקט.

פריים לוקיישן, שיא היוקרה: חברות ענק במגעים לרכוש קומות שלמות במתחם

מעבר לכך שהבניין יוקרתי, מיקומו האסטרטגי צפוי לגרום לזינוק במחירי המשרדים תוך מספר שנים. הבניין, ממוקם בקו ראשון למתחם ה-1000 וה-CITY החדש של ראשון לציון, בו צפויים לגור עשרות אלפי משפחות חדשות. "משקיעים בפרויקט ישלמו רק כאשר יקבלו את המפתח למשרד. בשונה ממשרדים ש"על הנייר", משקיעים בפרויקט יקבלו את המפתח כבר בתחילת השנה". מוסיף נוי.

דילוג לתוכן