יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / "מהמגדלים המפוארים שייבנו בישראל": אלדר השקעות תציע למשקיעים משרדים במגדל Eldar Tower במחיר של כ-8,900 ₪ למ"ר בלבד

"מהמגדלים המפוארים שייבנו בישראל": אלדר השקעות תציע למשקיעים משרדים במגדל Eldar Tower במחיר של כ-8,900 ₪ למ"ר בלבד

אלדר השקעות החלה את מכירת המשרדים באחד מהמגדלים המפוארים ביותר שייבנו בפארק העסקים החדש בחולון. במגדל אלדר יהיו כ-22 קומות ובהן כ-42,000 מ"ר משרדים בנוסף לכ-3,000 מ"ר שטחי מסחר וכן, כניסה ישירה מתחנת הרכבת הקלה. נכון להיום יותר מ-150 חברות גדולות העתיקו את משרדיהם לפארק העסקים החדש בחולון, מה שמוביל לעליית מחירים. בינתיים: מחירי המשרדים עדיין אטרקטיביים, כ-8,900 ₪ למ"ר בלבד.

אלדר השקעות, מקבוצות הנדל"ן המובילות בישראל מקימה את אחד ממגדלי המשרדים המפוארים ביותר שנראו בישראל Eldar Tower – מגדל המשרדיים ייבנה בפארק העסקים החדש שבחולון, שנהנה מעליית מחירים הודות לכך שיותר מ-150 חברות גדולות העתיקו את משרדיהן לאזור, וצפוי להיות ממרכזי העסקים המובילים בארץ.

עבור אלדר השקעות, מדובר בפרויקט ענק שהוקם בהמשך להצלחה הגדולה של מתחם Next שהושק ע"י החברה לאחרונה. עיצוב ותכנון המגדל יתבצע ע"י משרד מילוסלבסקי אדריכלים בשיתוף עם מחלקת התכנון בעיריית חולון ואת העסקה ילווה משרד עורכי הדין יגאל ארנון.

"מיקומו האסטרטגי של פארק העסקים על כביש 4 וכ-2 ק"מ בלבד מכביש 1 יאפשר לחברות ההייטק להימנע מפקקים"

ELDAR TOWER ממוקם כבנין הראשון בכניסה לפארק העסקים בצמוד לטרמינל הרכבת הקלה – זאת בנוסף לנגישות התחברותית הופכת את הבנין לאטרקטיבי ביותר במתחם.

פארק העסקים החדש בחולון עתיד להפוך לאחד ממרכזי העסקים המבוקשים ביותר, בעיקר בקרב חברות ההייטק הגדולות. המגדל היוקרתי של אלדר, נמצא במרחק של 7 ק"מ בלבד מת"א ונמצא במרחק של כ-250 מ' בלבד מכביש 4 וכ-2 ק"מ בלבד מכביש 1, מה שיאפשר לעובדי האזור להגיע לעבודה מבלי להיתקע בפקקים.

נכון להיום המחיר למ"ר עומד על כ-8,900 ₪ בלבד, מה שצפוי לעלות משמעותית כבר בשבועות הקרובים. משקיעים יוכלו לרכוש משרדים החל מגדלים של 60 מ"ר וקומה שלמה.

לקבלת מידע נוסף וייעוץ, אנא השאירו פרטים.

דילוג לתוכן