יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / אלדר החלה את מכירת שטחי המסחר במתחם Next Center בחולון; חנויות ימכרו לבעלי הון עצמי של 600,000 ₪ בלבד

אלדר החלה את מכירת שטחי המסחר במתחם Next Center בחולון; חנויות ימכרו לבעלי הון עצמי של 600,000 ₪ בלבד

מתחם Next Center חולון נבנה במיקום הטוב ביותר בעיר לצד תחנת רכבת קלה, בה צפויים לעבור אלפים מדי יום. לצד המתחם, מגוון מגדלי משרדים, ביניהם, עזריאלי, BPark, שער העיר ומגדלים נוספים בהם עשרות אלפי עובדים ושכונות מגורים עם אלפי יחידות דיור. במתחם, תיפתח חנות דגל שנמכרה לטובת 'SHOW ROOM' לעיצוב הבית ובשל הקרבה לאלפי יחידות דיור ומשרדים, צפויות להיפתח מגוון חנויות אוכל שיתבססו בין היתר על משלוחים. שטחי המסחר ימכרו לבעלי הון עצמי של 600,000 ₪ בלבד.

המרכז המסחרי החדשני שמקימה נקסט סנטר מבית אלדר השקעות יתאכלס בחודשיים הקרובים והחברה תציע את שטחי המסחר האחרונים למשקיעים ולשימוש עצמי. קרבתו של המתחם לעשרות מגדלי משרדים ובהם עשרות אלפי עובדים לצד תחנת הרכבת הקלה שתיבנה ליד, צפויים להוביל לעליית ערך משמעותית של הנכסים בשנים הקרובות.

נקסט סנטר מבית אלדר השקעות תציע שטחי מסחר בשטחים של כ-50 מ"ר ועד למאות מטרים ב-3 קומות מסחר. מיקומו האסטרטגי של המתחם בשילוב עם נגישותו הן מרחוב שדרות ירושלים והן מרחוב הכישור והקרבה לשכונת מגורים ושטחי תעסוקה רבים, צפויים להוביל לביקוש רב בקרב בעלי עסקים, שחלקם יתבססו על משלוחים לשכונות שבעיר. 

מספר שטחי המסחר שנותרו למכירה מצומצם והמכירה צפויה להסתיים בשבועות הקרובים.

למידע נוסף >>

    דילוג לתוכן