יום שישי   |   1 מרץ    |   
דף הבית / באנר ראשי / מותג היוקרה ד"ר קומפורט יציע את המזרן האורתופדי החדש שיוצר עבור הסובלים מבעיות גב במחיר מיוחד החל מ-2,690₪ בלבד

מותג היוקרה ד"ר קומפורט יציע את המזרן האורתופדי החדש שיוצר עבור הסובלים מבעיות גב במחיר מיוחד החל מ-2,690₪ בלבד

בשורה לסובלים מבעיות גב: לאחר שנים של מחקר, ד"ר קומפורט תציע בישראל את המזרן האורתופדי אשר תוכנן עבור הסובלים מפריצות דיסק ובעיות בעמוד השדרה. המזרן, משלב טכנולוגיה ייחודית וכולל 720 קפיצים מבודדים הארוזים כל אחד בכיס נפרד מיוחד ומעניק תמיכה מקסימלית לאגן הירכיים וחוליות הגב התחתונות. המזרן יימכר במחיר של החל מ-2,690 ₪ בלבד! לחודש הקרוב. הרוכשים המאושרים ייהנו בחודש הקרוב מחיסכון של אלפי שקלים.

"סוף סוף": המזרן האידיאלי לסובלים מבעיות גב כמו פריצת דיסק ובעיות בעמוד השדרה הגיע לחנויות הרשת. מותג היוקרה ד"ר קומפורט יציע את מזרן "טמפרה מדיק", מזרן שתוכנן במיוחד לסובלים מבעיות גב אשר מעניק תמיכה מקסימלית לאגן הירכיים וחוליות הגב התחתונות.

מזרן הטמפרה מדיק משווק למכירה, זאת לאחר שבמשך שנים בוצעו מחקרים וניסויים על הסובלים מבעיות גב. המזרן, זוכה להצלחה אדירה ברחבי העולם ונחשב לאחד מהמזרנים המומלצים ביותר לסובלים מבעיות רפואיות או עודף משקל. המזרן משלב שכבת ויסקו ומערכת קפיצים מבודדים, מה שמבטיח תמיכה מקיפה לגוף.

בחודש הקרוב, החברה תציע את המזרן מ-2,690 ₪ בלבד. רוכשים שיקנו את המזרן בחודש הקרוב ייהנו מחיסכון של כ-3,000 ₪ והטבות נוספות ברכישה טלפונית.

*המחיר לגודל הסטנדרט ועד גמר המלאי.

להרשמה למבצע וקבלת ההנחה:

    דילוג לתוכן