שבת   |   18 מאי    |   
דף הבית / בדק ומצא / "ישנים בראש שקט": ד"ר קומפורט ימכרו את המזרן האורתופדי היוקרתי ב-1,690 ₪ בלבד

"ישנים בראש שקט": ד"ר קומפורט ימכרו את המזרן האורתופדי היוקרתי ב-1,690 ₪ בלבד

IMG_1588

חברת ד"ר קומפורט הידועה במזרנים האיכותיים והאורתופדיים שלה, תציע את מזרן הדגל שלה מדגם "רובר", המחיר בהנחה משמעותית מהמחיר המומלץ לצרכן 4,990 ₪ . בנוסף, הרוכשים ייהנו מזוג כריות ויסקו בשווי 880 ₪ במתנה להשלמת חווית השינה. המזרן מגיע בלא פחות מ-12 גדלים שונים. לקוחות יוכלו ליהנות מ-30 לילות ניסיון ולקבל את כספם חזרה במידה ולא יהיו מרוצים.

"אביב של הטבות בד"ר קומפורט": מותג המזרונים המוביל יציע את מזרן הדגל מדגם "רובר". המזרן הייחודי פרי פיתוחה, בעל אפקט הרחיפה המעניק חוויית שינה אידיאלית. האפקט המיוחד, נוצר הודות למערכת קפיצים מבודדים על פי שיטה תלת שכבתית חדשנית, בעלת 7 אזורי חלוקת-משקל אופטימאליים.

הייחודיות של השיטה, היא שהיא מאפשרת לבן/בת הזוג לזוז במהלך השינה מבלי שהצד השני ירגיש. המזרן מורכב מבדי כותנה אנטי-בקטריאליים יוקרתיים העשויים מרכיבים טבעיים, אווריריים ונושמים המסייעים בשיפור הנשימה בזמן השינה, תוך יעילות גבוהה נגד הזעה ובעיות אלרגיה.

"ברור לנו שנוחות של מזרן זה דבר סובייקטיבי ואי אפשר באמת לנסות מזרן משכיבה של דקה-שתיים בחנות ולכן אנחנו מאפשרים ללקוחות שלנו לקחת את המזרן ל-30 ימי ניסיון אצלם בבית" אומרים בחברה "בנוסף, הרוכשים גם מקבלים במתנה זוג כריות ויסקו כך שוכלו ליהנות מחוויית שינה מלכותית מבלי לקרוע את הכיס על מזרנים יקרים".

המבצע, יחסוך לרוכשים אלפי שקלים והינו לזמן וכמות מוגבלת של מזמינים.

לקבלת ההטבה:

     

     

     

    *המחיר לגודל הסטנדרט ועד גמר המלאי

    דילוג לתוכן