יום שני   |   8 יולי    |   
דף הבית / מהרשת / ד"ר קומפורט מרחיבה את פעילותה בישראל: לראשונה יימכרו מיטות אורתופדיות לנוער החל מ-2,790 ₪ בלבד; חצי מחיר מהמחירים בשוק

ד"ר קומפורט מרחיבה את פעילותה בישראל: לראשונה יימכרו מיטות אורתופדיות לנוער החל מ-2,790 ₪ בלבד; חצי מחיר מהמחירים בשוק

ספה וחצי דגם סיה

הרשת, שמוכרת מיטות אורתופדיות ונחשבת לאחת מהמובילות בתחומה בבקרת האיכות והמחיר, הודיעה שתמכור לזמן מוגבל מיטות נוער אורתופדיות בחצי מחיר: החל מ-2,790 ₪ בלבד. קולקציית מיטות הנוער של המותג הפכו לפופולריות במיוחד בקרב צעירים. החברה השיקה את קולקציית המזרנים האורתופדיים עם הדגמים: ביונסה, ריהאנה וסיה, מיטות שהפכו לפופולריות ביותר בקרב בני נוער. כלל המיטות מומלצות ע"י מומחי בריאות הגב והותאמו לשמירה וטיפוח תהליך הגדילה של הילדים

לאחר שתוך זמן קצר הפכה לאחת מהרשתות הפופולריות בישראל, רשת ד"ר קומפורט, הודיעה על מבצע חסר תקדים על מיטות ילדים ומיטות נוער. החברה, תמכור למשך חודש בלבד את המיטות האורתופדיות שזכו להצלחה אדירה בחצי מחיר, החל מ-2,790 ₪ בלבד. המיטות, הינן אורתופדיות חשמליות אשר מאפשרות הגבהה של חלקים עליונים ותחתונים במיטה והותאמו במיוחד לשמירה וטיפוח תהליך הגדילה של הילדים והנוער. כמו כן, המיטות כוללות ארזי מצעים לאחסון פריטים.

המבצע לזמן מוגבל ודורש הרשמה מראש:

לקבלת ההטבה:

  מיטות הנוער של החברה הפכו ללהיט בקרב בני נוער ולא רק…

  ד"ר קומפורט השיקה לאחרונה את קולקציית מיטות הנוער החדשות אשר מגיעות בציפוי בד בצבעים שונים. בקולקציה ניתן למנות את מיטות הנוער: ביונסה, ריהאנה וסיה, שהפכו ללהיט היסטרי בקרב בני נוער. "מצאנו דרך לשלב את הדגמים האורתופדיים הבריאים שהורים כל כך מחפשים עבור בני הנוער, לדגמים שמבוקשים במיוחד ואהובים בקרב ילדים ובני נוער." מספרים בחברה.

  אבל לא רק, המיטות נמכרות גם עבור מיטות אירוח ולקהל בוגר.

  כלל המיטות שמציעה ד"ר קומפורט מומלצות בקרב מומחי גב ושומרות על תהליך הטיפוח והגדילה של הילדים. המיטות, הינן חשמליות ומתכווננות ומאפשרות הגבהה של החלק העליון של המיטה לצורך הקלה על צינון, גודש אף ונשימה והגבהה של החלק התחתון לצוך צמצום והקלה של בעיות נפיחות ברגליים.

  המבצע שיציע חצי מחיר על מיטות החברה הינו לזמן מוגבל ודורש הרשמה מראש:

  לקבלת ההטבה:

   דילוג לתוכן