יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / כורסת הטלוויזיה הנפתחת שמשגעת את העולם הגיעה לישראל: תימכר למשך שבועיים במחיר שובר שוק של 1,690 ₪ בלבד

כורסת הטלוויזיה הנפתחת שמשגעת את העולם הגיעה לישראל: תימכר למשך שבועיים במחיר שובר שוק של 1,690 ₪ בלבד

"כורסת מנהטן", שהפכה לאחת מהכורסאות הפופולריות בעולם אשר תומכת בחוליות הצוואר והגב ומאפשרת להישען אחורה ולהרים את הרגליים תוך תמיכה של מערכת קפיצים ששומרת על הגב התחתון, תימכר בארץ במחירי השקה -1,690 ₪ בלבד במקום 3,380 ₪. הכורסא, עם ריפוד בד נעים, תימכר ב-3 צבעים. על פי ההערכות רק 500 לקוחות ראשונים שירכשו את הכורסא ייהנו ממחירי ההשקה

ד"ר קומפורט, מותג הריהוט המוביל בישראל, הביא לארץ את הכורסא הפופולרית שמשגעת את העולם ונחשבת לאחת מהנוחות בקטגוריות הריהוט העולמיות. החברה, תשווק בארץ את הכורסא לזמן מוגבל ב-1,690 ₪ בלבד, מדובר במחיר שובר שוק, שיחסוך ל-500 המזמינים הראשונים אלפי שקלים.

"לאור הביקוש הרב בקרב צרכנים, בעיקר כאלו שהיו בארה"ב ומכירים אותה, אנו שמחים להודיע שהבאנו את המוצר לישראל והוא יימכר ב-3 צבעים כך שכורסא תתאים לכל סלון בישראל. בחודשים הקרובים אנו צפויים לראות את הכורסא באלפי בתים בישראל", מספרים בחברה.

הכורסא שתימכר בארץ מומלצת ע"י אורתופדיים לאור האלמנטים השומרים על חוליות הצוואר והגב ומעניקים תמיכה מקסימלית בגב התחתון.

להרשמה למבצע וקבלת ההנחה:

    דילוג לתוכן