יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / בדק ומצא / כבר לא צריך להוציא עשרות אלפי שקלים על מזרן: המזרנים האורתופדיים שנמכרים ב-1,690 ₪ בלבד והפכו למותג החזק בישראל

כבר לא צריך להוציא עשרות אלפי שקלים על מזרן: המזרנים האורתופדיים שנמכרים ב-1,690 ₪ בלבד והפכו למותג החזק בישראל

"מזרן איכותי לא חייב לעלות עשרות אלפי שקלים. זה כמו שבעבר חבילות טלפון עלו 500 ₪ לחודש והיום הן נמכרות בעשירית המחיר. אנחנו גאים, במיוחד בתקופה זו, להביא לציבור הישראלי מזרנים אורתופדיים במחיר שובר שוק של 1,690 ₪ בלבד וזאת מבלי להתפשר על האיכות" אומרים בד"ר קומפורט, שמזרניה פופולריים גם בבתי המלון היוקרתיים בארץ.
על פי ההערכות בוצעו למעלה מ-10,000 הזמנות בחודש האחרון.

הקהל מצביע ברגליים: ד"ר קומפורט, מותג מזרני היוקרה, הוביל מהפכה בחודשים האחרונים כאשר הציג לציבור את המזרנים האורתופדיים החדשים שנמכרים ב-1,690 ₪ בלבד. המזרנים, זוכים לשבחים ונבחרו ברשימת המזרנים הנוחים ביותר בשוק. החברה מכרה למעלה מ-10,000 מזרנים בחודש האחרון.

המזרונים פותחו באיכות הגבוהה ביותר, תוך תשומת לב למבנהו ותמיכתו האנטומית המלאה בגוף. לצורך כך, השתמשו מומחי ד"ר קומפורט בטכנולוגיות המתקדמות והחדשניות ביותר בעולם בתחום מזרונים באירופה ובארה”ב. כך למשל, טכנולוגיית הויסקו, אשר פותח במיוחד עבור נאס”א ונחשבת למצע השינה האיכותי בעולם, שולבה בפיתוח המזרן, אשר “זוכר” את משקל הגוף ובכך מקל מאוד על השינה ומעניק שינה אחידה והרמונית לאורך זמן.

לחברה מלאי מוגבל בארץ של מזרנים ולאור הביקוש המבצע, שמאפשר לקנות את המזרן ב-1,690 ₪ בלבד צפוי להסתיים בשבועות הקרובים.

לקבלת ההטבה:

    דילוג לתוכן