יום ראשון   |   23 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "מהפיכת השינה": יוגה מזרן אורתופדי בשווי 5,990 ש"ח יימכר ב1990 ש"ח בלבד!

"מהפיכת השינה": יוגה מזרן אורתופדי בשווי 5,990 ש"ח יימכר ב1990 ש"ח בלבד!

ללא פערי תיווך: מותג המזרנים המוביל בארץ הודיע על מבצע חסר תקדים – כ-66% הנחה ללקוחות הרוכשים מזרן אורתופדי, זאת בנוסף ל-12 שנות אחריות על המזרן החדש שמיוצר באמצעות הטכנולוגיה החדשנית שמגיעה ממעבדות החלל של נאס"א. הרוכשים בשבועות הקרובים אף יקבלו זוג כריות בשווי 880 ₪  ומגן מזרן במתנה. "לקוחות יוכלו לקבל את המזרן ל-30 לילות ניסיון. ובמידה ולא יהיו מעוניינים בו, יוכלו להחזירו ולקבל את כספם בחזרה ללא דמי ביטול

המזרן האורתופדי החדש שהשיקה ד"ר קומפורט – יוגה – יימכר במהלך השבועיים הקרובים במחיר שובר שוק: 1,990 ₪ בלבד! המזרן האורתופדי, שעלותו המקורית הינה 5,990 ₪, צפוי להיות מהנמכרים ביותר בישראל ויספק ללקוחות את חוויית השינה האידיאלית ונוחות מקסימלית, התאמה מושלמת לגוף, פיזור לחצים ובידוד מלא שמונע הפרעה לבני הזוג."

לראשונה: החברה תאפשר ללקוחות ליהנות מ-30 לילות ניסיון (ללא דמי ביטול) כאשר הרוכשים הראשונים יקבלו גם זוג כריות ומגן מזרן במתנה.

  "לשלם על מזרן אורתופדי כמו שמשלמים בחו"ל, ללא עלויות תיווך"

  דגמי החברה של ד"ר קומפורט משלבים טכנולוגיה חדשנית אשר מספקת חוויית שינה אידיאלית ונוחות מקסימלית, תוך התאמה מושלמת למבנה הגוף, פיזור לחצים ובידוד שמונע הפרעה לבני הזוג. כך למשל, מזגן "יוגה טמפרה" של החברה עשוי מ"ויסקו טמפרה", סוג של חומר ויסקו מיוחד עם פולימר מקומר, אשר מעניק ויסות לחצים אופטימלי והרכשה של רכות ורוגע טוטאלי. "מדובר על 28 ס"מ של כל עובי המזרן המלאים בשכבות מפנקות ביותר". מספרים בחברה. "המזרן מומלץ בקרב הקהילה הרפואית במדינות רבות."

  ד"ר קומפורט הינה אחת מחברות המזרנים והמיטות האורתופדיות המובילות בישראל. החברה, פועלת למעלה מ-25 שנים בשוק הישראלי ולאורך השנים מכרה מאות אלפי מוצרים לקהל הישראלי. דירוגי המוצרים של החברה הינם מהגבוהים ביותר בישראל.

  "המכירה מהיצרן לצרכן ללא גורמים מתווכים מאפשרת להציע מחירים אטרקטיביים במיוחד". מוסיפים בחברה. המבצע יהיה תקף למספר מוגבל של רוכשים.

   דילוג לתוכן