יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / מדריך קניית מדיח כלים

מדריך קניית מדיח כלים

לא מעט אנשים בוחרים כיום להוריד מעליהם את הנטל שבשטיפת כלים ולבחור במדיח כלים, אשר יבצע את מלאכת שטיפת הכלים במקומם. עולם מדיחי הכלים מתחלק ל3 סוגים: מדיחים אינטגרליים, מדיחים חצי אינטגרליים ומדיחים רגילים. במדיחים אינטגרליים ובמדיחים חצי אינטגרליים המדיח משתלב באופן הרמוני במטבח וזאת בשל העובדה שהוא מכוסה בציפוי הזהה לגימור ארונות המטבח וכפתורי ההפעלה שלו ממוקמים למעלה ומוסתרים ואילו במדיח הרגיל, כפתורי המדיח השולטים עליו מצויים בחלק הקדמי של דלת המדיח והמדיח איננו מכיל ציפוי כלשהו ולכן, מטבע הדברים גם פחות אסתטי. אז איך בוחרים מדיח כלים בצורה הטובה ביותר? כל זאת ועוד, במאמר הבא.

כיצד רוכשים מדיח כלים בצורה הנכונה

  1. בשלב הראשון יש לבחור את המקום הנכון במטבח לצורך הצבת מדיח הכלים. בחלל הרלוונטי למדיח הכלים יש להתקין ברז מים, גישה לחיבור המדיח לחשמל ופתח ניקוז. כמובן שאם החלטתם ללכת על מדיח כלים אינטגרלי או חצי אינטגרלי, תדרשו גם להכין מראש את הציפוי למדיח, הזהה לציפוי ארונות המטבח שלכם, על מנת שהמדיח ישתלב באופן הרמוני במטבח. בשלב זה חשוב גם לבחון את גודל החלל הרלוונטי למדיח כלים, על מנת לבחור מדיח כלים בגודל המתאים.
  2. בשלב השני יש לבחור את סוג המדיח הרלוונטי לכם מבחינת סוגו, בהתאם לסוגים שפורטו לעיל.
  3. בשלב זה יש לבחון את הדירוג האנרגטי של המדיחים השונים, על מנת לבחור מדיח עם דירוג מתאים.
  4. מכיוון שמדיח כלים צורך חשמל וגם מים והדבר עלול להוסיף לכם לא מעט לחשבונות החשמל והמים החודשיים, כדאי מאוד שתבחנו את צריכת המים של המדיח, על מנת לבחור את המדיח אשר צורך את הכמות הקטנה ביותר של המים במהלך ביצוע פעולת השטיפה.
  5. כדאי וחשוב לבחון האם למדיח יש תוכנית השהייה המאפשרת להפעיל אותו בדיוק בזמן הנחוץ לכם, גם כאשר אינכם בבית. כמו כן, חשוב מאוד לבחון את עוצמת הרעש אשר המדיח משמיע בפעולתו. כדאי לבחור במדיח שקט עד כמה שניתן.
  6. לכל מדיח יש אפשרויות סידור פנימי, בהתאם לעיצוב החלל הפנימי שלו. כאשר אתם ניגשים לבחור מדיח, כדאי להתבונן בתוך חלל המדיח ולבחון את אופן סידור החלל, על מנת לוודא שהוא מתאים לכלים שיש לכם.
  7. יש לבחון את תוכניות ההפעלה של כל מדיח, בכדי להתאים את המדיח לצרכים שלכם, גם בהתאם לסוגי תוכניות ההפעלה שלו.
  8. חשוב מאוד לרכוש מדיח של חברה מומלצת, אמינה ומוכרת.
  9. יש לדאוג לאחראיות למדיח ולבחון מה כוללת אחראיות זו ולכמה זמן היא תקפה
דילוג לתוכן