יום שלישי   |   25 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / אפיק ההשקעות עם התשואה הגבוהה ביותר ב-2021: מסלול ההשקעה של DIGITAL ASSETS יצר תשואה של כ-35% בשנה החולפת

אפיק ההשקעות עם התשואה הגבוהה ביותר ב-2021: מסלול ההשקעה של DIGITAL ASSETS יצר תשואה של כ-35% בשנה החולפת

חברת הנדל"ן האינטרנטית Digital Assets, אשר הוקמה ע"י היזם אסי אפשטיין ומייסדת בית ההשקעות Invo, עמליה שכטר, יצרה תשואה של כ-35% למשקיעי החברה. החברה יצרה מסלול המאפשר לבעלי 38,000 ₪ להשקיע במסלול – נכס דיגיטלי אשר מושכר לחברות אמריקאיות, תחום אשר תופס תאוצה בארה"ב.

שנה שניה ברציפות שחברת ההשקעות Digital Assets ומסלול ההשקעות שלה בנכסים דיגיטליים עוקף את המסלולים המובילים בשוק. החברה, יצרה בשנת 2021 תשואה של כ-35% ללקוחותיה. משקיעים שהשקיעו 38,000 ₪ קיבלו בחודש סכום הנע בין 800 ₪ ל-1,400 ₪. אחד המשקיעים סיפר כי רכש דירה בקריית שמונה בכ-800,000 ₪ אשר מניבה לו את הכנסות השכירות שמניב המסלול.

תחום האתרים להשכרה נחשב לאחד מהתחומים הצומחים ביותר בשנים האחרונות ועל פי ההערכות, הענף מגלגל בארה"ב מיליארדי דולרים לאור הביקוש הרב לשיווק דיגיטלי בקרב עסקים קטנים, בינוניים וגדולים. בחברה צופים כי מחירי השכירות יעלו עם הביקוש והשנה התשואה צפויה לשבור שיא.

למידע נוסף:

שוק ההון גילה את הענף: על פי ההערכות כ-50% מהמשקיעים בתחום הינם משוק ההון

בעוד שבארה"ב ההשקעה בנכסים דיגיטליים היא בעיקר בקרב עובדי ההייטק, בארץ, לאור תוצאות חברת Digital Assets בשנים הראשונות, הצטרפו רבים משוק ההון אשר רואים במסלול כסולידי לצד מניב. "בדיוק כמו בענף הנדל"ן המשקיעים מחזיקים בנכס לכל דבר, שנשאר עמם." מספרים בשוק. "עם הצמיחה של חברות האינטרנטית ובעיקר, המעבר של כלל העסקים הקטנים למכירות אונליין במהלך הקורונה, התחום צמח משמעותית".

על פי ההערכות, ההשקעה הממוצעת בחברה עומדת על כ-5 אתרים (כ-190,000 ₪) והכנסות השכירות החודשיות עומדות על כ6,500 ₪.

דילוג לתוכן