יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / worldwide / שיא בסגירת עסקאות: בתוך חודשיים מהשקתו עשרות מותגי עיצוב מהמובילים בארץ ובעולם חתמו במתחם החדש Design City.

שיא בסגירת עסקאות: בתוך חודשיים מהשקתו עשרות מותגי עיצוב מהמובילים בארץ ובעולם חתמו במתחם החדש Design City.

מתחם דיזיין סיטי מעלה אדומים

ד"ר גב, Hollandia, NICOLETTI, Natuzzi ועשרות מותגים חתמו בשבועות האחרונים על הסכמי שכירות במתחם החדש לעיצוב הבית Design City. המתחם, שנבנה בימים אלו צפוי למשוך מיליוני ישראלים מדי שנה ונבנה בסטנדרט שטרם נראה בישראל.

בקרוב: חוויית הקניות האירופאית תהיה במרחק של פחות מ-20 דקות ממרכז ירושלים. בימים אלו החלה הבנייה של המתחם החדש Design City, מתחם הענק שישתרע על פני כ-90 אלף מ"ר ויכלול כ-120 חנויות לעיצוב הבית ו-40 דוכני מזון. המתחם, שתוכנן ע"י מיטב האדריכלים בארץ ובעולם עוצב בסגנון אמריקני ובמרכזו העתק של המלון הוונציאני בלאס וגאס, מזרקה, סירות שינוע בטכנולוגיה מתקדמת ועוד מגוון אטרקציות. כמו כן, במקום יוקם גם מתחם מסעדות על פני כ-5,000 מ"ר.

האפשרות של בעלי העסקים ליהנות מדמי שכירות נמוכים…

המתחם המפואר שיוקם בהשקעה של 400 מיליון ₪ יצר התעניינות אדירה בקרב בעלי הרשתות הגדולות. דמי השכירות במתחם ינועו בין 60-180 ₪ בלבד למטר ודמי הניהול יעמדו על כ-20 ₪ בלבד. מה שגורם בעיקר לביקוש הוא הפרש משמעותי ביחס לאנונה בירושלים – הפרש של 20 ₪ פחות למטר לחודש.

סיבה נוספת להתעניינות הרבה בקרב בעלי העסקים היא המיקום של המתחם, שנמצא במרחק של פחות מ-20 דקות למרכז העיר בירושלים ובמרחק של פחות מ-35 דקות למגוריהם של למעלה מ-1.5 מיליון תושבים הגרים בבית וגן, גילה, ירושלים, רמות, פסגת זאב ומעלה אדומים.

דילוג לתוכן