יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "קונים קרמיקה ומקבלים מטבח במתנה": רשתות העיצוב משלמות רבע בשכירות במתחם העיצוב דיסיטי במעלה אדומים ומציגות מבצעי ענק

"קונים קרמיקה ומקבלים מטבח במתנה": רשתות העיצוב משלמות רבע בשכירות במתחם העיצוב דיסיטי במעלה אדומים ומציגות מבצעי ענק

לאור מחירי השכירות הנמוכים במתחם ושיתוף הפעולה בין כ-200 חנויות לעיצוב הבית, המתחם במעלה אדומים, DCITY, מציע את אותם מוצרים כמו במרכז העיר רק במחירים שעשויים לחסוך למשפחה שמרהטת את הבית עשרות אלפי שקלים. בין המבצעים: רוכשים קרמיקה בסכום מסוים ומקבלים מטבח במתנה, קונים ארונות ב-10,000 ₪ ומקבלים 2,000 ₪ לקניות במתחם. בנוסף, לקוחות נהנים ממעצבת מתנה

היתרון הגדול בלוקיישן שאינו בלב העיר, מאפשר לבעלי המתחם להציע הנחות ענק בתחום עיצוב הבית ולרשתות, לחסוך לצרכנים עשרות אלפי שקלים. הקניות במתחם מסתכמות מדי חודש בכ-100-150 מיליון ₪, יותר  והלוקיישן, שדורש נסיעה של רבע שעה מירושלים ושעה מת"א, מאפשר לחסוך בעיצוב הבית עד 40-50 אלף ₪ למשפחה.

"אנשים אוהבים ללכת למקום הקרוב לביתם במרכז הארץ, אך יש לכך חסרונות: מחירי השכירות האסטרונומיים במרכזי הערים מחייבים את בעלי הרשתות למכור ביוקר והכל מתגלגל לצרכן בסופו של דבר. אנחנו בנינו מתחם שאמנם דורש נסיעה, אך מציע את המחירים הטובים ביותר בישראל ומאפשר למשפחות לקנות את כל הקניות בתחום עיצוב הבית במקום אחד וביום אחד", מספרת פנינה רווח, מנכ"לית המתחם.

אז מה הם המבצעים שיינתנו בחודש הקרוב? לקוחות שיקנו מעל סכום מסוים קרמיקה לבית יקבלו מטבח במתנה (בשווי של עד 20,000 ₪) ולקוחות שיקנו ארונות מעוצבים או ארונות הזזה ביותר מ-10,000 ₪, יקבלו 2,000 ₪ למאות החנויות שבמתחם.

לקוחות שירשמו עד סוף החודש יוכלו לקבל את המבצעים וגם מעצבת פנים במתנה

למידע נוסף >>

    דילוג לתוכן