יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / יריד ה-Outlet של ישראל ייערך במתחם די סיטי במעלה אדומים: 10,000 מ"ר של רהיטים ומוצרים לעיצוב הבית

יריד ה-Outlet של ישראל ייערך במתחם די סיטי במעלה אדומים: 10,000 מ"ר של רהיטים ומוצרים לעיצוב הבית

מתחם העיצוב - DCITY

מאות אלפי ישראלים צפויים לנצל את יריד האאוטלט הגדול ביותר שנראה בישראל בתחום עיצוב הבית: 10,000 מ"ר של רהיטים ומוצרי Outlet יימכרו במחירים חסרי תקדים שיכללו את הרהיטים של חברות הריהוט המובילות בישראל. מדי יום בשעה 16:00 ישנו הפנינג ענק לילדים שכולל רכבת לילדים, מתחם מתנפחים, יריד אוכל, שחקני רחוב ועוד. בשעות הערב ייערכו הופעות של הזמרים הגדולים בישראל

מעצבים את הבית? נסיעה של רבע שעה מירושלים ושעה מת"א עשויה לחסוך לכם אלפי שקלים: יריד האאוטלט הגדול מתקיים בכל חודש אוגוסט במתחם DCITY, מתחם עיצוב הבית הגדול ביותר בישראל שנפתח בשנה שעברה. במתחם, מאות חנויות של המותגים המובילים לעיצוב הבית כאשר במיוחד ליריד יפתח מתחם עצום של Outlet בהיקף של 10,000 מ"ר ובו מוצרי אאוטלט עם המבצעים הטובים ביותר במדינה.

על פי ההערכות מדי יום מגיעים עשרות אלפי ישראלים למתחם במהלך חודש אוגוסט, כאשר ההנחות במתחם משקפות הנחות של עשרות אחוזים לעומת המחירים בשאר הארץ. במתחם, מתקיימים מדי יום החל מהשעה 16:00 יריד לילדים שכולל בין היתר מתחם מתנפחים ענק לילדים, הופעות של שחקני רחוב ססגוניים, דוכני מכירה ואוכל ורכבת לילדים.

"לקוחות שמרהטים בית חדש עשויים לחסוך עד עשרות אלפי שקלים כתוצאה מהמבצעים במתחם". מספרים במתחם. "יצרנו חוויה משפחתית בה גם הילדים יכולים ליהנות ממגוון פעילויות לצד הרוכשים שיכולים ליהנות ממתחם הפיאצה המפורסם שלנו שבו שמיים מדומים כמו במלון הוניז'ן המפורסם בלאס וגאס." מספרים מטעם המתחם.

דילוג לתוכן