יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / השקעות / "בהשפעת הקורונה": זהו הזמן הנכון ביותר לגבש את תיק ההשקעות שלכם ולשלב בו נכסים נדל"ניים

"בהשפעת הקורונה": זהו הזמן הנכון ביותר לגבש את תיק ההשקעות שלכם ולשלב בו נכסים נדל"ניים

בהשפעת הקורונה - תיק השקעות נדל"ן

בזמן שהשווקים אינם יציבים בשל וירוס הקורונה שהחל להתפשט במהירות גם ברחבי אירופה וארה"ב, רבים מבינים כי הסתמכות על שוק ההון אינה מספיקה ומומלץ לשלב גם השקעות יציבות יותר כמו נדל"ן. מסלול השקעות חדש יאפשר לכם לפזר 100,000 דולר על פני מגוון נכסים בארה"ב.

בשבוע שעבר נחשפנו לתנודתיות הגדולה של השווקים כאשר נעילת המסחר בוול סטריט צנחה ב-4.6%, מה שהוביל לשבוע הגרוע ביותר מאז משבר הסאבפריים. גם משקיעים סולידיים שכספם מושקע במדדים כמו S&P חוו ירידה של 4.4%. בעוד שנראה כי נגיף הקורונה רק "מוצא את דרכו למדינות חדשות" הלקח שניתן ללמוד ממנו הוא ההסתמכות הגדולה של מאות מיליוני סוחרים בשוק ההון כמקור השקעה יחיד מבין שלל ההשקעות האלטרנטיביות בשוק.

מגורים ושוק הנדל"ן בכלל, הינו מוצר בסיסי שגם ברגעי משבר כמו שגורם וירוס הקורונה, הוא אינו נפגע. בניגוד לשוק ההון, מדובר בסקטור השקעות יציב שמעניק ביטחון רב. בעוד שבארץ, ההון העצמי הנדרש לרכישת דירה גבוה במיוחד והתשואות יחסית נמוכות, בארה"ב ישנם אזורים שמציגים יציבות במשך מספר עשורים ומייצרים תשואות גבוהות משכירות ומעליית ערך הנכסים מדי שנה.

"להשקיע בנדל"ן לתקופה קצרה דרך חברת השקעות"

ישראלים רבים אשר משקיעים בבורסה חוששים מהשקעות נדל"ן מעבר לים בשל חוסר ההבנה בשוק האמריקאי והקושי בהתנהלות מול חברת הניהול. חברה ישראלית מאפשרת כעת להשקיע דרכה בנדל"ן מעבר לים כאשר השקעה של 100,000 דולרים תפוזר על פני מספר נכסים מניבים באזורים שונים בארה"ב.

"אפקט הקורונה גורם למשקיעים רבים להבין ש"כל הביצים שלהם בסל אחד" והסל כרגע תנודתי במיוחד. מהפעילות שלנו בשוק האמריקאי, אנו מכירים את החששות של הקהל הישראלי (במיוחד המשקיעים המבוגרים) בהשקעות נדל"ן מעבר לים ויצרנו מסלול בו אנו משקיעים יחד איתם בעוד הצוותים שלנו מנהלים שפועלים גם בארץ וגם בחו"ל מנהלים עבורם את ההשקעה." מספר מתן פרטמן, מבעלי חברת RM GROUP.

"אנו בוחנים מאות השקעות מדי שנה ובוחרים רק אחוז מאד קטן מההשקעות בו אנו רואים היתכנות גבוהה לרווח לצד ביטחון גבוה יחסית. ההשקעה הנוכחית שלנו היא בפריים לוקיישן ביוסטון, שוק יציב שמזה 30 שנה נהנה מעליית ערך של נכסי הנדל"ן". מוסיף פרטמן.

RM GROUP מנהלת כיום עבור מאות ישראלים את השקעותיהם בשוק האמריקאי. בשנה החולפת, בעלי החברה, מתן פרטמן ורן הראל, נבחרו לרשימת אנשי השנה בענף הנדל"ן הודות להצלחתם בהשקעותיהם.

דילוג לתוכן