יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / אושר לפרסום: יחידות הקרקע בעתודה האחרונה בראשון לציון יימכרו לציבור ב-199,000 ₪ בלבד

אושר לפרסום: יחידות הקרקע בעתודה האחרונה בראשון לציון יימכרו לציבור ב-199,000 ₪ בלבד

לאחר שפורסם כי על עתודת הקרקע מקודמת תוכנית תמ"א 70 ע"י המדינה, אושרה מכירת הקרקעות לציבור, עליהן צפויה להיבנות שכונת מגורים חדשה. "מדובר בשחזור ההצלחה של מתחם ה-1000 שהוביל משקיעים להרוויח מאות אחוזים על כספם", מספרים בשוק. הקרקע, ממוקמת לצד קניון ראשונים ותחנת המטרו שצפויה להוביל את תושבי השכונה החדשה תוך דקות ספורות בת"א.

מתחם ה-1000 נחשב לאחד מסיפורי ההצלחה הגדולים בענף הקרקעות: משקיעים אשר רכשו קרקעות בסכומים של כ-200-300 אלף ₪ קיבלו משרד או דירה בשווי מיליוני שקלים והרוויחו מאות אחוזים על כספם. כעת, לאחר שפורסם כי עתודת הקרקע האחרונה בראשון לציון צפויה לעבור תוכנית תמ"א, אושרה המכירה של יחידות הקרקע לציבור.

"המשמעות היא שלצד חברות הביטוח והנדל"ן, משקיעים פרטיים יוכלו לקנות את הקרקע וליהנות מהשבחתה שעשויה להגיע למאות אחוזים", מספר גורם בענף. "כיום, הקרקע מתומחרת בכ-199,000 ₪ בלבד ובמידה ותעניק זכות לדירה בעתיד מחירה יזנק למעל מיליון שקלים".

ראשון לציון והעירייה מובילים תוכנית להגדלת כמות התושבים בעיר ומאשרים קרקעות בקצב מסחרר בשנים האחרונות. הצפי הוא שהקרקע תאושר בהמרה ותוביל לשחזור ההצלחה של מתחם ה-1000 בו מאות משקיעים הרוויחו מיליוני שקלים.

 

למידע נוסף >>

     

     

     

     

    דילוג לתוכן