יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בישראל / "האקזיט של הצפון": ההרשמה לרכישת יחידות קרקע למגורים ב-179,000 ₪ בקריית אתא החלה; צפי לרווח של מאות אחוזים תוך כשנתיים

"האקזיט של הצפון": ההרשמה לרכישת יחידות קרקע למגורים ב-179,000 ₪ בקריית אתא החלה; צפי לרווח של מאות אחוזים תוך כשנתיים

קריית אתא

התוכנית החדשה בקריית אתא, תאפשר למשקיעים לקנות יחידות בהנחה משמעותית. הבעיה: לקוחות שירכשו את הקרקע בהנחה, בונים על למכור אותה בעוד כשנתיים ברווח של מאות אחוזים. בינתיים, המכירה נמשכת ואין הגבלה בדומה לתוכנית "דירה בהנחה" שלא ניתן למכור אותה במשך כמה שנים

כיצד המדינה נותנת יד ל"אקזיט" של לקוחות? השבוע פורסם כי תוכנית חדשה תאפשר לציבור לקנות יחידות קרקע בקריית אתא, כל זה בהנחה משמעותית כך שהציבור יוכל לשלם 179,000 ₪ בלבד עבור היחידות הנחשקות, הנחה של יותר מכ-50%. מאחר והשכונה החדשה קיבלה תוקף בוועדה המחוזית, הצפי הוא שמחירי יחידות הקרקע יזנקו בעוד כשנתיים עד ארבע שנים במאות אחוזים.

"המדינה נותנת יד למשקיעים שיצליחו לרכוש את הקרקעות – לקוחות יוכלו פשוט למכור את הקרקע אחרי כשנתיים ברווח של מאות אחוזים, וזה רק בגלל שהספיקו לקנות את הקרקע במחיר מופחת", מספרים בענף.

מחירי הדירות בקריית אתא חצו את רף ה-1.8 מיליון ₪ ורכישת יחידות קרקע מהסוג הנ"ל מאפשרות לציבור להגיע לדירה בשכונה החדשה בהנחה של מאות אחוזים. נכון להיום, הציבור עדיין רשאי לקנות את יחידות הקרקע בהנחה, ויוכל למכור אותן ברווח לאחר מכן.

למידע נוסף >>

    דילוג לתוכן