יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / החלה מכירת שלב ב' בשכונה החדשה בקריית אתא: 349,000 ₪ לקרקע כולל היטלי השבחה בתוכנית מאושרת

החלה מכירת שלב ב' בשכונה החדשה בקריית אתא: 349,000 ₪ לקרקע כולל היטלי השבחה בתוכנית מאושרת

שכונה חדשה שקיבלה תוקף בוועדה המחוזית בקריית אתא וצפויה לקום תוך מספר שנים תכלול כ-6,000 יחידות דיור בבנייה רוויה. הבוקר (ד') החלה מכירת שלב ב' של קרקעות בתוכנית מאושרת ב-349,000 ₪ בלבד. במועד קבלת היתרי הבנייה, הקרקע תקנה זכות לדירת 5 חדרים ותשקף הנחה של כ-64% לרוכשים. "אנו מעריכים שתוך 3-4 שנים הקרקע תהיה שווה כבר 800,000 ₪ עם קבלת היתרי הבנייה"

שכונת הענק המתוכננת בצידה המערבי של קריית אתא קורמת עור וגידים בימים אלו והבוקר (ד') החל שלב ה-Pre-Sale לרכישת הקרקעות בשכונה העתידית. הקרקעות, יימכרו ב-349,000 ₪ בלבד כולל היטלי השבחה, כאשר על פי ההערכות תוך כ-3-4 שנים יקבלו הרוכשים היתרי בנייה וערכה של הקרקע צפוי לנסוק לכ-800 אלף שקלים.

רוכשים בתוכנית יוכלו להרוויח ב-2 מסלולים: מכירת הקרקע לאחר קבלת היתרי הבנייה, תשקף להם רווח של כ-450 אלף ₪ ובמידה ויבחרו במסלול השני, יוכלו להוסיף את עלויות הבנייה המוערכות בכ-900 אלף ₪ (שהלקוחות אינם צריכים הון נזיל בסכום הנ"ל) ויקבלו מפתח לדירה, מה שישקף להם הנחה של כ-64% על דירה בשכונה.

בקליימקס רואים בתוכנית כהזדמנות פז, זאת לאור העובדה שקריית אתא נהנית כיום מרוח גבית מצד הממשלה, המתכננת להקים באזור מרכז רפואי חדש ועובדת על תשתיות התחבורה.

להרשמה לתוכנית וקבלת המחיר המוזל:

    *הקרקע אינה זמינה לבנייה

    דילוג לתוכן