יום שלישי   |   25 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / שיתוף פעולה של רשת הנדל"ן הבינלאומית וחברת מימון ישראלית יאפשר לרוכשים לרכוש נכסים עם דיירים עם הון עצמי של 120,000 ₪ בלבד

שיתוף פעולה של רשת הנדל"ן הבינלאומית וחברת מימון ישראלית יאפשר לרוכשים לרכוש נכסים עם דיירים עם הון עצמי של 120,000 ₪ בלבד

בית בקליבלנד עם הון עצמי נמוך

רשת הנדל"ן הבינלאומי ביצעה על פי ההערכות כבר למעלה מ-250 עסקאות בשוק הישראלי מאז כניסתה בחודש מרץ. כעת, שיתוף פעולה עם חברת מימון יאפשר לישראלים לרכוש נכס בכ-65,000 דולר בלבד כאשר ההון העצמי הנדרש הינו 120,000 ₪. כלל הנכסים יימכרו לאחר שיפוץ עם דיירים בחוזה שכירות לטווח הארוך וייצרו כ-10-14% נטו בשנה.

"הבנו שבשוק הישראלי יש הרבה צעירים עם 100-150 אלף ₪ שמחפשים להרוויח תשואה על הנכס. הודות לחברת המימון הישראלית אותם צעירים יוכלו לרכוש נכס עם דיירים בחוזה שכירות שייצר להם כ-10-14% תשואה נטו בשנה". מספרים ברשת.

Realty Executives הינה רשת בינלאומית המונה למעלה מ-1,000 סניפים ברחבי העולם. בחודש מרץ האחרון נכנסה החברה לשוק הישראלי ועל פי ההערכות נמכרו כבר למעלה מ-250 נכסים לקהל הרוכשים.

החברה, מוכרת את כלל הנכסים לאחר שיפוץ ועם דיירים בחוזה שכירות בקליבלנד שבה 27 אוניברסיטאות והביקוש למגורים בקרב סטודנטים אדיר. הרוכשים ייהנו מעורך דין צמוד לאורך כל העסקה וחברת ניהול שתדאג להם להעברת התשלומים. כמו כן, הכספים יישמרו בחשבון נאמנות עד לרישום הנכס בטאבו על שם המשקיע.

למידע נוסף:

דילוג לתוכן