יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / נדל"ן - מגזין / מסחר בפלורנטין: יובלים-סיטי בוי תציע שטחי מסחר בפריים לוקיישן מ-3.36 מיליון ₪ בלבד!

מסחר בפלורנטין: יובלים-סיטי בוי תציע שטחי מסחר בפריים לוקיישן מ-3.36 מיליון ₪ בלבד!

חברת יובלים-סיטי בוי, מחברות הבניה המובילות בתל אביב, מציעה שטחי מסחר וחנויות עם תקרות גבוהות בקומת המסחר של פרויקט המגורים היוקרתי The Cube בפלורנטין. המתחם ממוקם בפריים לוקיישן עם טראפיק גבוה, על שוק לוינסקי ו-5 דק' הליכה בלבד משד' רוטשילד. יחידות המסחר, החנויות בנויות על 2 מפלסים ומתחילות מגודל של כ-45 מ״ר קרקע + קומת מרתף בשטח זהה עם תקרה גבוהה מעל 4.5 מטר במחיר של החל מ-3,360,000 ₪ + מע"מ או להשכרה.

"לפתוח עסק בשכונה התוססת בעיר": המרכז המסחרי החדש בפלורנטין, ממוקם ברחוב נחלת בנימין בסמיכות לשוק לוינסקי, שדרות רוטשילד, פארק המסילה, אלנבי ופארק אלוף בצלות החדש המושך אליו אלפי מבלים וקונים פוטנציאליים. באזור ממוקמות מסעדות שף מובילות, לצד בתי קפה שכונתיים, ברים וחנויות השומרים על תנועה גבוהה בו לאורך שעות היממה וסופי השבוע שכבר מזמן הפכו לשם דבר בסצנת הקולינריה והבילוי התל אביבית. החברה, שאחראית על לא מעט פרויקטים משולבי מסחר ברחבי השכונה, לצד בניית בנייני משרדים בצירי התנועה המרכזיים בעיר ומלונות בוטיק, מציעה 6 יחידות מסחר בלבד בפרויקט, למכירה או להשכרה, הכוללות מרתף מרווח ומגיעות בגדלים שונים. חלק מהיחידות מגיעות עם מנדף, כך שהם שיתאימו לעסקים מתחום המזון.

"המרכז החדש ממוקם באזור שוקק החיים- אזור הבילויים והמסחר של נחלת בנימין, שהוא אחד מאזורי הבילוי והמסחר הדינמיים והמרתקים של העיר שלעולם לא ישנה ושערך הנכסים בה רק עולה עם הזמן, במיוחד לאור בניית הקו הסגול, שלו תחנה בשוק לוינסקי ובסמיכות לתחנת הקו האדום שכבר פעילה, מה שצפוי להגדיל משמעותית את כמות המבקרים באזור" אומרים בחברה "בעלי העסקים בפרויקט, יוכלו ליהנות מתנועה רבה כתוצאה מקרבה משמעותית למרכזי בילוי הפועלים סביב השעון, עולם קולינרי עשיר ומענג, קאנטרי שוק העלייה הסמוך ונגישות מהירה לכל אזורי העיר באמצעות תחבורה ציבורית נוחה או רכב".

בחברה צופים שבגלל המיקום והמספר המועט של היחידות הן צפויות להימכר במהירות.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן