יום ראשון   |   14 אפריל    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / נדל"ן - מגזין / בלב פלורנטין: הפנטהאוז היוקרתי בשכונה המתפרס על פני כ-2 קומות יימכר ב-10.99 מיליון שקלים

בלב פלורנטין: הפנטהאוז היוקרתי בשכונה המתפרס על פני כ-2 קומות יימכר ב-10.99 מיליון שקלים

הפנטהאוז היוקרתי הבנוי מדופלקס המתפרס על פני הקומות ה11 ו-12 בבנייני היוקרה בפרויקט תאודור החדש, מציע מפרט יוקרה עם מטבחי Schuller, ריהוט ואבזור מלאים בכל החללים, מערכת מיזוג מתקדמת ועיצוב עכשווי שנעשה ע"י מעצבת מובילה. פרויקט היוקרה שנבנה ע"י יובלים וסיטי בוי אוכלס לאחרונה ועל התכנון והעיצוב של הפרויקט חתום אדריכל העל אילן פיבקו. במרחק של כדקה הליכה מהפרויקט מגוון רחב של בתי קפה, ברים, מסעדות וחופי הים בעיר.

צמד בנייני היוקרה במתחם Teodor אוכלסו לאחרונה, וכעת, יזמי הפרויקט מציעים את הפנטהאוז המפואר המתפרס על פני הקומות 11 ו-12 למכירה. הפנטהאוז, בגודל של 136 מ"ר+48 מ"ר מרפסות ו-3 כיווני אויר, מוצע כעת למכירה בהנחה של כמיליון שקלים ומחירו הנוכחי עומד על 10.99 מיליון שקלים.
המפרט בו כולל בין היתר פרקט תלת שכבתי, חלונות מסך רצפה-תקרה, מזגני VRF ומערכת בית חכם מהמתקדמות ביותר וכן חניה ומחסן צמודים.

פרויקט Teodor נחשב לאחד מהפרויקטים היוקרתיים שנבנו בשכונת פלורנטין ומציע מרחק הליכה משלל ברים, בתי קפה, מסעדות שף ומרחק קצר מחופי הים הקסומים של העיר. קומפלקס המגורים כולל שני בנייני מגורים מרשימים שביניהם מבנה לשימור ובו מקום לפעילויות ספורט.

הפנטהאוז, שנחשב לייחודי בשכונת פלורנטין, צפוי להימכר כבר בשבועות הקרובים.

להרשמה וקבלת ההטבה:

    דילוג לתוכן