יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / נדל"ן - מגזין / חברת יובלים-סיטי בוי מציעה 1,000,000₪ הנחה על הפנטהאוז של פלורנטין בפרויקט היוקרה Teodor

חברת יובלים-סיטי בוי מציעה 1,000,000₪ הנחה על הפנטהאוז של פלורנטין בפרויקט היוקרה Teodor

הפנטהאוז המפואר, המתפרש על פני 2 קומות-11 ו-12, מוצע כעת למכירה בהנחה של כמיליון שקלים ומחירו הנוכחי עומד על 10.99 מיליון שקלים בלבד. הפנטהאוז בגודל של 136 מ"ר+48 מ"ר מרפסות ו-3 כיווני אויר נמצא בצמד בנייני היוקרה Teodor שעוצבו על ידי אדריכל העל אילן פיבקו ומציע מפרט פרימיום יוקרתי לצד חניה ומחסן צמודים. הפנטהאוז מוכן לאכלוס מיידי וכולל עיצוב של מעצבת פנים מובילה וריהוט יוקרתי

לגור במיקום התוסס בתל אביב עם נוף לכל העיר: פרויקט Teodor נחשב לאחד מהפרויקטים היוקרתיים שנבנו בשכונת פלורנטין, כאשר בראשו הפנטהאוז המיוחד בשכונה, פנטהאוז בפרויקט היוקרה Teodor המתפרש על פני 2 מפלסים ומציע נוף פתוח לרחבי העיר לצד מפרט פרימיום עשיר במיוחד. המפרט כולל מטבחי Schuller, ריהוט ואבזור מלאים בכל החללים, מערכת מיזוג מתקדמת, פרקט תלת שכבתי, חלונות מסך רצפה-תקרה, מזגני VRF ומערכת בית חכם מהמתקדמות ביותר.

פרויקט Teodor כולל שני בנייני מגורים מרשימים אשר ביניהם מבנה לשימור המהווה חלל פונקציונלי לרווחת הדיירים. הקומפלקס שאוכלס לאחרונה, נמצא במרחק של כדקה הליכה מהפרויקט מגוון רחב של בתי קפה, ברים, מסעדות וחופי הים בעיר.

"אין דירות כאלו בפלורנטין אשר צופות לנוף המרהיב של תל אביב מ-3 כיווני אוויר שונים". מספרים בחברת יובלים סיטי-בוי, חברות הנדל"ן הפעילות ביותר בפלורנטין אשר מקימות בימים אלו מספר רב של פרויקטים יוקרתיים בשכונה.

החברה מציעה כעת את הפנטהאוז הייחודי בהנחה של מיליון ₪ לזמן מוגבל.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן