שבת   |   18 מאי    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / נדל"ן - מגזין / לראשונה בענף הנדל"ן: יובלים סיטיבוי יערכו ימי מכירות על מגוון פרויקטים בפלורנטין ויעניקו עד 10% הנחה על דירות חדשות

לראשונה בענף הנדל"ן: יובלים סיטיבוי יערכו ימי מכירות על מגוון פרויקטים בפלורנטין ויעניקו עד 10% הנחה על דירות חדשות

קבוצות הנדל"ן הגדולות ביותר בפלורנטין, אשר מקימות בימים אלו את קומפלקס המגורים של פלורנטין, מתחם חזנוביץ', פרויקט היוקרה Julie ומגוון פרויקטים נוספים בשכונה, יערכו ימי מכירות לשבוע אחד בלבד בהם יעניקו הטבה חסרת תקדים: עד 10% הנחה על דירות בפרויקט. חלק מהדירות הינם לאכלוס מיידי. 

בשבוע הבא יתקיימו בפעם הראשונה ימי מכירות בהן יינתנו הנחות של כ-10% במגוון פרויקטים בשכונת פלורנטין. לקוחות שירשמו לימי המכירות ייהנו מהנחה משמעותית, בין היתר ב"קומפלקס המגורים של פלורנטין" שנמצא לקראת אכלוס, מתחם חזנוביץ', פרויקט היוקרה Julie, פרויקט ONE HUNDRED באלנבי-מונטיפיורי ופרויקט The Cube בו מוצעים כיום הפנטהאוזים למכירה.

ההודעה על ימי המכירות שפורסמה היום הובילה מאות רוכשים פוטנציאליים להשאיר פרטים באתרי המכירות של הפרויקטים. מדובר בהנחות חסרות תקדים שטרם נראו בשוק הנדל"ן.

בפרויקטים, יוצעו דירות חדשות למכירות בשלבים שונים, חלקם לאכלוס מיידי.

למידע נוסף:

     

     

    *החברה רשאית, בכל עת, להפסיק כל מבצע שהיא עורכת לשנותו או להחליפו ולבטל או לשנות בכל עת מתן כל הנחה הניתנת על ידה, הכל לפי שיקול דעתה המוחלט ומבלי שתידרש לתת כל הודעה מוקדמת.

    דילוג לתוכן