שבת   |   13 אפריל    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בישראל / המבצע של יובלים סיטי בוי על פרויקט היוקרה של פלורנטין: 10% בלבד במועד החתימה והנחה של כ-500,000 ₪ על דירה

המבצע של יובלים סיטי בוי על פרויקט היוקרה של פלורנטין: 10% בלבד במועד החתימה והנחה של כ-500,000 ₪ על דירה

לאחר שנמכרו מספר רב של דירות בפרויקט היוקרה Julie שבפלורנטין, החברה תציע הטבה מיוחדת על 10 דירות בלבד במסגרתה לקוחות יוכלו לשלם 330,000 ₪ בלבד במועד החתימה (10%) ויוכלו לקבל הלוואת קבלן בסך 1.5 מיליון ₪ ללא ריבית. כמו כן, לקוחות ייהנו מהנחה של 500,000 ₪ על דירה בפרויקט כאשר מחיר דירה יעמוד על 3.3 מיליון ₪ במקום 3.8 מיליון ₪

יובלים סיטי בוי ממשיכות את ההצלחה של פרויקט היוקרה ג'ולי, מהפרויקטים המפוארים ביותר שנראו בשכונת פלורנטין בתל אביב, בו לקוחות ייהנו מקומפלקס מרהיב עם בריכה על גג הבניין ושפע של ברים, בתי קפה, פארקים ,חללים משותפים הכוללים חדר כושר , חדר כביסה , לאונג׳ מפנק לדיירים , גינה פנימית פרטית , וחנויות מתחת לבית. כמו כן, לקוחות ייהנו ממרחק קצר לחופי הים, שדרות רוטשילד ולשווקים המובילים בת"א.

כחלק מיריד הדירות של פלורנטין, בו נמכרו מספר רב של דירות בפרויקט לאור ההטבות שניתנו לרוכשים, החברה תציע 10 דירות אחרונות עם אפשרות לתשלום של 10% בלבד במועד החתימה. כמו כן, החברה תעניק הנחה של כ-500,000 ₪ על דירות 2 חדרים שיימכרו עם חניה מ-3.3 מיליון ₪ במקום 3.8 מיליון ₪. רוכשים, יוכלו ליהנות מהלוואת קבלן בסך 1.5 מיליון ₪ ללא ריבית.

"אנו מתאימים את עצמנו לתנאי השוק הנוכחיים ומזמינים רוכשים ליהנות מתנאי תשלום נוחים במיוחד", מספרים בקבוצות הנדל"ן יובלים וסיטי בוי. לקוחות יוכלו לבקר במשרד ולצפות במגוון פרויקטים שהחברה מקדמת כיום בשכונת פלורנטין.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן