יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בישראל / המבצע של יובלים סיטי בוי על פרויקט היוקרה של פלורנטין: תשלום של 245,000 ש"ח בלבד במועד החתימה ואפשרות לקבלת הלוואת יזם

המבצע של יובלים סיטי בוי על פרויקט היוקרה של פלורנטין: תשלום של 245,000 ש"ח בלבד במועד החתימה ואפשרות לקבלת הלוואת יזם

ג'ולי Julie

לאחר שנמכרו מספר רב של דירות בפרויקט היוקרה Julie שבפלורנטין, החברה תציע הטבה מיוחדת על 10 דירות בלבד במסגרתה לקוחות יוכלו לשלם 245,000 ₪ בלבד במועד החתימה (7%) ויוכלו לקבל הלוואת יזם ללא ריבית והצמדה. דירות כולל חניה פרטית החל מ-3.49 מיליון ש"ח בלבד.

הפרויקט, מאופיין בעיצוב מודרני ומושקע בכל דירה, לובי מפואר המשקיף על פטיו פנימי עוצר נשימה וגג משותף לרווחת הדיירים. בנוסף מיקומו האסטרטגי של הקומפלקס על מגרש שמחבר את משולש הרצל/שלמה/נחלת בנימין, יהפוך את " Julie" לאחד הפרויקטים המפוארים ביותר שנראו בשכונת פלורנטין בתל אביב.

152 יחידות מגורים בבניין בן 9 קומות בו הדיירים ייהנו מקומפלקס בסטנדרט מרהיב עם בריכה על גג הבניין ושפע של ברים, בתי קפה, פארקים, חללים משותפים הכוללים חדר כושר, חדר כביסה, לאונג׳ מפנק לדיירים, גינה פנימית פרטית, וחנויות מתחת לבית. כמו כן, לקוחות ייהנו ממרחק קצר לחופי הים, שדרות רוטשילד ולשווקים המובילים בת"א.

"אנו מתאימים את עצמנו לתנאי השוק הנוכחיים ומזמינים רוכשים ליהנות מתנאי תשלום נוחים במיוחד", מספרים בקבוצות הנדל"ן יובלים וסיטי בוי. לקוחות יוכלו לבקר במשרד ולצפות במגוון פרויקטים שהחברה מקדמת כיום בשכונת פלורנטין.

להרשמה ומימוש ההטבה:

    דילוג לתוכן