יום ראשון   |   21 יולי    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / נדל"ן - מגזין / חברות הנדל"ן המובילות בת"א מציעות עד 15% הנחה על דירות לאכלוס מיידי במגוון פרויקטים בפלורנטין

חברות הנדל"ן המובילות בת"א מציעות עד 15% הנחה על דירות לאכלוס מיידי במגוון פרויקטים בפלורנטין

יובלים וסיטי בוי, חברות הנדל"ן מהגדולות ביותר בת"א, מציעות דירות אחרונות במגוון רחב של פרויקטים בפלורנטין ויעניקו הנחות של עד 15% שטרם נראו בעיר. הרוכשים, ייהנו ממגוון הטבות רכישה הכוללות חבילת עיצוב וריהוט מלא של הבית במתנה, פטור ממדד תשומות הבניה ותנאי תשלום של 20/80. מחירי הדירות: החל מ-3.99 מיליון ₪

החברות, שאחראיות על כ-5 מהפרויקטים מהגדולים והמבוקשים ביותר בפלורנטין, מציעות הנחות על תמהיל רחב של דירות 2,3,5 חדרים לצד מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.

בין הפרויקטים ניתן למצוא את פרויקט היוקרה "תאודור" שזכה לכינוי "קומפלקס המגורים של פלורנטין", מתחם חזנוביץ 10-12 וThe Cube המיועדים לאיכלוס מיידי, בהם מחירי הדירות צפויים לעלות משמעותית בשנים הקרובות, לאור קרבתם לתחנת הרכבת הקלה שתאפשר לדיירים להגיע לכל נקודה בת"א ומחוצה לה תוך דקות ספורות. במרחק הליכה מהפרויקטים ניתן להגיע לשוק לוינסקי התוסס, הרחובות הרצל ורוטשילד, חופי הים של ת"א ומגוון אתרים מרכזיים בעיר.

כלל הדירות עם איכות גמר ומפרט פנימי מהגבוהים ביותר באזור בפרט ות"א בכלל, והן כוללות מטבחי יוקרה של מותגים מובילים, חלונות מסך, ריהוט ואבזור מלאים בעיצוב אדריכלים מובילים ולקוחות שיירשמו להטבות יוכלו לבקר בדירות לדוגמה.

מהחברות נמסר כי ההטבות, ששווי ההנחה בהן מגיע למאות אלפי שקלים, תינתנה עד לגמר המלאי של הדירות הקיימות בלבד.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן