שבת   |   13 אפריל    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / נדל"ן - מגזין / כ-500,000 ₪ הנחה וכ-500,000 ₪ בלבד במועד החתימה: המבצעים של פרויקטים בת"א שאסור לכם לפספס

כ-500,000 ₪ הנחה וכ-500,000 ₪ בלבד במועד החתימה: המבצעים של פרויקטים בת"א שאסור לכם לפספס

דירות בפלורנטין

ההנחות הגדולות שמסתכמות ב – כחצי מיליון שקלים לצד הטבות המימון והאפשרות לשלם 500,000 ₪ במועד החתימה והיתרה ללא הצמדה למדד, מחזירה את העסקאות לת"א ולשכונת פלורנטין בפרט: כך נראה יריד הדירות של פלורנטין שמציע דירות במגוון פרויקטים מ-3.8 מיליון ₪ (לפני הנחה) לצד רוטשילד, נחלת בנימין והשווקים לוינסקי והפשפשים והטבות מימון שלא יחזרו.

"המבצעים שמחזירים את המשקיעים": יריד המכירות של פלורנטין מציע הנחה של 500,000 ₪ בפרויקטים יוקרתיים בשכונת פלורנטין ומציע הטבות מימון המאפשרות ללקוחות לשלם כחצי מיליון שקלים בלבד במועד החתימה. בשוק מספרים: "מי שחיפש לקנות דירות בהנחה משמעותית זה הזמן – השוק מתאושש בימים אלו והמבצעים צפויים להסתיים".

יריד המכירות של פלורנטין, שהוביל מאות רוכשים למשרדי המכירות, מציע 5 פרויקטים יוקרתיים בשכונה, חלקם לאכלוס מיידי וחלקם לאכלוס בטווח הרחוק. הפרויקטים, ממוקמים בלב הסצנה התל אביבית ומציעים מרחק קצר מחופי הים הקסומים של העיר לצד שפע של מסעדות, ברים, בתי קפה ופארקים ירוקים. כמו כן, ליד כל אחד מהפרויקטים עוברת תחנת הרכבת הקלה. דירות 2 חד' בפרויקטים יימכרו עם חניה בהנחה של 500,000 ש"ח.

נכון להיום, המבצעים הינם עד סוף החודש בלבד. לקוחות מוזמנים להגיע למשרדי המכירות בתיאום מראש וליהנות מהמבצעים.

להרשמה למבצע:

    דילוג לתוכן